травня 2015
Підсумковий звіт про фінальні ігри вищої аматорської ліги
Вівторок, 26 травня 2015, 22:39

Потроху вгамувавши емоції, заспокоївшись і ,мабуть, чи не вперше за останні дні, спокійно виспавшись ,можна і потрібно приступити до підведення підсумків фінальної частини розіграшу Чемпіонату України серед команд вищої аматорської ліги.

                                     Ще у четвер ,по приїзді команд і перших опробувань залу, було зрозуміло, що до Умані приїхали справжні майстри і бійці на волейбольних майданчиках. Формула розіграшу давала шанс будь-кому із фіналістів стати найкращим, тільки перемоги відкривали шлях до чемпіонства, тому і настроювались гравці відповідно.

                                       Розпочався парад відкриття фіналу із представлення команд та привітального слова заступника міського голови м.Умань Кирилюк Л. ,яка відмітила неординарність події фінальних ігор для міста, висловила подяку ГО «Асоціація «А-пілон» за багаторічну і цілеспрямовану роботу по розвитку волейболу та побажала успіхів спортсменам і тренерам. На відкритті було представлено суддівську бригаду на чолі з головним суддею змагань Стаценком О.Ф. Було оголошено про порядок і розклад проведення зустрічей і почалося!

 


Фінал аматорки
Неділя, 17 травня 2015, 19:26

Вже зовсім мало часу залишилось до фінальної стадії цілорічних змагань в Чемпіонаті України серед команд вищої аматорської ліги. Навіть не віриться,що славетне місто Умань вперше прийме змагання такого рівня.Будем надіятись,завдяки нашій з вами,шановні читачі та вболівальники, на найвищому рівні. Дуже важкий шлях подолав аматорський волейбол Уманщини,щоб стати повноправним членом елітного клубу волейбольних аматорських грандів України.Сьогодні про це писати легко,а шлях був дійсно довгий та тернистий.

 


Ліга чемпіонів зразка 2015 року
Понеділок, 04 травня 2015, 08:30

volleyball0 Як і було анонсовано 2 травня в спортивному комплексі Кочубіївської ЗОШ Уманського району відбувся перший Кубок чемпіонів аматорських ліг .В Кочубіївку,яка потрохи перебирає на себе функції своєрідного волейбольного центру Уманщини, суботнього ранку приїхали чотири команди-"А-пілон" та "Екодім" Вінниця,як переможці ліги "А-пілон" та "Меридіан" Київ та "Патріот" Київ ,як найрейтинговіші команди ліги "КЗВЛ" м.Київ.