квітня 2015
Вища аматорська ліга України.Регулярний чемпіонат завершено.
Вівторок, 28 квітня 2015, 14:16

Іграми третього туру завершились ігри регулярного розіграшу в вищій аматорській лізі України.Дуже приємно ,що зразу дві наші "лігоапілоновські" команди -"А-пілон" Умань та "Екодім" Вінниця стали не просто фіналістами,а і пройшли в фінал з першого та другого місця.

 


Попередні підсумки відкритого чемпіонату Черкаської області.
Вівторок, 21 квітня 2015, 15:34

Суботніми іграми 18 квітня завершився регулярний чемпіонат відкритої першості Черкаської області. Вперше в цих змаганнях була представлена і ліга "А-пілон".ЇЇ представляли команда вищого дивізіону  "А-пілон" і "Уманьпиво",команда яка в цьогорічному розіграші ліги участі не брала,а сконцентрувалась виключно на чемпіонаті області.

 


Фінал 2015 в Котовську
Неділя, 05 квітня 2015, 12:11

Фінальні ігри в Котовську. Ще зовсім,здавалося,недавно представники громадської організації-організатори ліги , зустрівшись і познайомившись із Василем Шепітьком ,місцевим бізнесменом та спортивним меценатом,лише обговорювали потенційну можливість проведення таких волейбольних змагань ,а на сьогодні вже саме Котовськ приймав шостий фінал регіональної аматорської ліги "А-пілон",яка обєднує спортсменів-аматорів чотирьох областей.З першої зустрічі і до сьогодні мене вражає відношення Василя Васильовича до спорту взагалі,а до волейболу зокрема.Його любов до спорту і неприязнь до різних функціонерів,які заважають його розвитку, стала і стає прикладом не одному його послідовнику.