лютого 2015
2-й тур чемпіонату України в вищій аматорській лізі
Четвер, 26 лютого 2015, 09:25

З 18.02.2015 по 22.02.2015 року в спортивній залі Вінницького коледжу НУХТ відбувались ігри 2-го туру серед команд вищої аматорської ліги.Ліга "А-пілон" має потужне представництво серед елітних аматорських команд,які виборюють чемпіонство: уманський "А-пілон",вінницькі "Поділля" та "Екодім" .В Вінниці зустрічались команди групи "Б" та "В",група "А" проводила паралельно ігри в Нетішині ,що на Хмельниччині.

 


5-й тур вищого дивізіону
Понеділок, 23 лютого 2015, 16:04

Напружений графік волейбольних змагань,в яких беруть участь команди вищого дивізіону ліги,а також регламентні зміни в складі учасників  змушують коректувати календар змагань в ручному режимі буквально перед кожним туром.Наступний (пятий) тур в вищому дивізіоні не став винятком.

 


Продовження боротьби першого дивізіону
Понеділок, 09 лютого 2015, 10:14

Синхронно за командами вищого дивізіону продовжили боротьбу команди першого дивізіону.Звітний тур проходив роздільно в двох спортивних залах.

Група "А" вперше завітала на Кіровоградщину в м.Новоархангельськ. Тур зібрав чи не найбільше глядачів на ігри першого туру в цьому розіграші. Приємно здивовані були жителі райцентру Кіровоградщини рівнем виступів волейбольних колективів групи "А".

 


Звіт про четвертий тур вишки
Неділя, 08 лютого 2015, 18:31

Погожим лютневим днем в суботу 07.02.2015 року відбулись ігри четвертого туру вищого дивізіону ліги. Розпочати друге коло приїхала в м.Котовськ пять команд. Не зявилась на тур команда «Поділля»,якій зараховано технічні поразки в обох планових зустрічах туру 3-0. Ігри в Котовську відбувались в двох спортивних залах,і що дуже приємно, зацікавили  місцевих шанувальників волейболу.На іграх було присутньо багато шкільної молоді,яка захоплено спостерігала за перебігом подій на майданчику.

 


Анонс четвертого туру вищого дивізіону
П'ятниця, 06 лютого 2015, 20:51

Вперше в розіграші 2014-2015 року тур прийматиме славне місто Котовськ,команда "Бирзула".Тури в Котовську зажди відрізнялись від інших самовідданістю боротьби,непередбачуваністю результатів та щирою гостинністю господарів. Ось і цього разу тур вищого дивізіону буде проходити за участю груп "А" і "Б" в двох спортивних залах на невеликій для команд і вболівальників відстані один від одного,що дає додаткові можливості для перегляду всіх матчів туру,які обіцяють бути досить цікавими.

 


Зміни в складі вищого дивізіону
Понеділок, 02 лютого 2015, 23:14

На превеликий жаль і для вищого дивізіону ліги  підвердилась істина,що серйозні змагання -це боротьба з вибуванням . Поповнила когорту команд,що вибули із змагань, команда "А-пілон2". У команди,яка дебютувала в цьогорічному розіграші як окрема бойова одиниця, перед початком сезону був гарний послужний список.

 


Кубок Кучерявого
Понеділок, 02 лютого 2015, 22:29

 В останній день січня 2015 року в м.Тульчин Внницької області відбувся традиційний турнір памяті легендарного воїна часів Другої світової війни,Героя Радянського Союзу  М.Д.Кучерявого. Тульчинський турнір вже давно традиційний і проводився вже в тридцять перший раз на благодатній тульчинській землі,на якій виріс майбутній герой.