грудня 2014
3-й тур вишки.Коментар по результатах.
Понеділок, 29 грудня 2014, 14:03

Суботнім погожим днем 27.12.2014 року відбувся третій тур серед вищого дивізіону команд ліги «А-пілон». Задовго до туру було зрозуміло,що буде він зовсім не простий,так як в турі зустрічались команди-сусіди по турнірній таблиці і кожне набране очко цінилось в два рази.

 


Відкритий новорічний Кубок ліги
Неділя, 21 грудня 2014, 17:26

Відбувся перший Розіграш Кубку ліги 2014-2015 серед ветеранів( 40+). Гарного суботнього дня в с.Кочубіівка приіхали команди ветеранів,  щоб в чудовому новозбудованому спортивному залі місцевоі школи поборотись за головний  приз  Кубок ліги серед ветеранів.

 


Анонс турніру ветеранів
Четвер, 18 грудня 2014, 13:42

"Асоціація "А-пілон" переймається не лише організацією волейбольних змагань серед дорослих та дитячих команд,але і пробує наладити комунікації між ветеранами волейболу,які багато що можуть передати із майстерності молодим волейболістам сьогодення.В ініціативної групи виникла ідея про проведення регулярного ветеранського чемпіонату під егідою ГО "Асоціація "А-пілон"-своєрідної ветеранської ліги

 


Результати туру першого дивізіону
Понеділок, 15 грудня 2014, 10:28

В неділю,15.12.2014 року в м.Тульчин відбулись ігри третього туру першого дивізіону ліги.Ігри пройшли в досить компактний часовий проміжок,поскільки проводились в двох залах.Результати туру чітко окреслили одноосібних лідерів дивізіону-"Теплик" .Команда показує досить злагоджену гру,яка дозволяє амбіційно розраховувати на загальну перемогу в дивізіоні.

 


Розклад ігор першого дивізіону першого кола
Четвер, 11 грудня 2014, 14:50

«Нічого не має в світі постійнішого ,ніж тимчасове»

                        Саме під таким гаслом розробляється ,змінюється і впроваджується до розіграшу календар ігор першого дивізіону ліги. Після скоропостижного авершення   виступу команди «СПМ» в календарі спровокувався відповідний хаос,який лише зараз вдалося приборкати і під коректувати ,щоб гідно закінчити перше коло чемпіонату.

                      Перший із двох,що залишились,або третій по календарю тур буде приймати 14.12.2014 року команда «Підприємець»  на своїй батьківщині –в м.Тульчин Вінницької області.

Тур буде проходити в двох залах.

 


Анонс другого туру вищого дивізіону
Середа, 10 грудня 2014, 08:42

Після довгих дискусій і пошуку компромісів між командами оргкомітет вирішив проводити Ігри другого туру в вищому дивізіоні ліги «А-пілон»,що  відбудуться в суботу,13.12.2014 року, згідно затвердженого календаря ,з внесенням несуттєвих змін по черговості ігор.

 


2-й тур в в першому дивізіоні
Субота, 06 грудня 2014, 09:52

В звязку з неоправданими витратами і втратою віри у власні сили знялась із змагань команда "СПМ",команда,яка на протязі останніх двох сезонів показувала непогані результати,пробилась в групу "А" першого дивізіону. В змагальному процесі,що проводиться в лізі "А-пілон",важлива участь команди будь-якого рівня,тому висловлюємо жаль з приводу такого рішення організаторів команди.надіємось,що в слідуючому сезоні і "СПМ" і "Уманьпиво" будуть брати участь і покажуть самовіддані та красиві ігри,які вони показували в наших змаганнях.

 


Чемпіонат України серед аматорів.Вища ліга.1-й тур.
Вівторок, 02 грудня 2014, 16:13

В попередніх сезонах вінницька команда "Поділля" вже створювала прецедент коли чемпіон вищої аматорської ліги був лише другим призером в лізі "А-пілон".Команда вийшла на пік форми саме на фінальну частину аматорки,але перед цим не змогла переграти котовську "Бирзулу" в фінальних іграх ліги "А-пілон".