березня 2014
Перший дивізіон.Ендшпіль розіграшу
Понеділок, 31 березня 2014, 15:39

                Недільними іграми в Уманському педколеджі завершились ігри регулярного чемпіонату ліги "А-пілон" серед команд групи "А" першого дивізіону. Ігри в першому дивізіоні розпочались осінню 2013 року із рейтингових груп, куди ввійшли 12 команд. Боротьба за вихід в групу сильніших була досить запекла, і навіть на цьому етапі відсіявся в групу слабших один із фаворитів дивізіону, який виступав в попередньому розіграші у вищому дивізіоні-команда ВК "Скибин".

 


Вищий дивізіон.Фініш.
Неділя, 23 березня 2014, 08:52

Завершено змагання в вищому дивізіоні ліги "А-пілон". Суботніми зустрічами,які відбулись в м.Вінниця ,визначено головних претендентів на титул чемпіона ліги -2014 року.Поскільки,як повідомлялось раніше,котовська "Бирзула" тимчасово не може брати участь в визначенні чемпіонів по причинах, від команди незалежних,вперше буде проведено,при необхідності, стиковий матч за вихід в фінальну четвірку між "Бирзулою" та "Стахов і Ко".

 


Пятий тур вищого дивізіону
Четвер, 20 березня 2014, 17:20

Останні події в Україні, особливо на кордоні з Російською Федерацією, внесли свої корективи і в наші змагання. В звязку з посиленим несенням служби по захисту держаного кордону України одна з кращих команд вищого дивізіону ліги,учасник всіх фінальних ігор, єдина серед команд ліги,яка два рази ставала чемпіоном ліги -"Бирзула" з Котовська припиняє участь в чемпіонаті. На превеликий жаль зовнішній агресор не дає змогу закінчити змагання цій самобітній команді.

 


Фінішна пряма першого дивізіону
Понеділок, 17 березня 2014, 14:01

Волейбольні команди ліги "А-пілон" продовжують боротьбу за чемпіонські титули, не дивлячись на вкрай важку політичну кризу в країні та розуміючи, що чи не вперше Україна опинилась на порозі справжньої війни, ініційованої "миролюбивим та братським" східним сусідом.

 


Передостанній тур вишки
Вівторок, 04 березня 2014, 18:08

Відбувся передостанній тур вищого дивізіону ліги. Після декількох переносів та взаємоузгоджень місця та часу проведення тур все-таки відбувся в спортивній залі бувшого Вінницького мясо-молочного технікуму. Але відбувся знову без участі однієї з команд- "Стахов і Ко", яка не змогла зібрати команду на тур.

 


Чергові тури в групах першого дивізіону
Понеділок, 03 березня 2014, 08:19

В неділю, 02.03.2014 року в смт. Теплик Вінницької області відбулись чергові тури в групі А і Б першого дивізіону.