лютого 2014
Слава Україні!
П'ятниця, 21 лютого 2014, 13:38

Проект "Ліга "А-пілон" з початку заснування і по сьогодні є аполітичним.Ніколи і ні при яких обставинах ми не забарвлювались в ніякі партійні кольори. Учасники проекту, гравці, організатори, судді та вболівальники завжди дистанціювались до суспільно-політичних подій, які проходили в країні. Події, які стались 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, не можуть більше залишити нас посторонніми глядачами.

 


Перший дивізіон.Група "А".Тур другий
Понеділок, 17 лютого 2014, 13:22

В другому турі команди групи "А" першого дивізіону вперше  зустрічались із командами ,які вийшли в групу сильніших із другої групи відбору.Деякі команди ще не зустрічались одна з одною в рамках ліги, тому ігри обіцяли бути досить цікавими. Цього разу команди в повному складі прибули на тур , тому відбулись всі шість ігор.

 


Перший дивізіон .Група "Б".Тур перший.
Понеділок, 17 лютого 2014, 12:53

16.02.2014 року в спортивних залах Уманського педагогічного коледжу та міської гімназії відбулись  ігри чергового туру в обох групах першого дивізіону.

Перший тур в групі "Б" першого дивізіону відбувався без участі команди "ІАК" Іллінецького аграрного коледжу, яка по невідомих причинах на тур не прибула. Відсутність студентів не вплинула на напругу боротьби серед команд групи "Б".

 


Старт 2-го кола першого дивізіону
Неділя, 09 лютого 2014, 18:44

Насиченість волейбольними баталіями спортивних залів м.Умань у вихідні лютого 2014 року досягнула історичного максимуму. Практично у кожен з вихідних днів цього місяця відбуваються волейбольні зустрічі. Грають обидва дивізіони ліги "А-пілон", грають команди у першості Уманського району, проводяться традиційні кубкові розіграші (не тільки на території міста а і в інших містах та селах. Команди можуть "відпочити" лише на регулярних тренуваннях.

 


Боротьба після екватора боротьби
Субота, 08 лютого 2014, 22:32

Сьогодні, 08.02.2014 року поєдинками 3-го туру в вищому дивізіоні команди пройшли своєрідний екватор боротьби в сезоні 2013-2014 років.Тур по взаємній домовленості між командами приймав вінницький "Екодім". Вперше тур ліги проходив в спортивному залі "альма-матер" багатьох спортсменів-учасників ліги- Вінницького державного педагогічного університету.