березня 2013
Фінальний тур групи "А" першого дивізіону
Неділя, 31 березня 2013, 20:26

Група "А" першого дивізіону першою серед учасників ліги закінчила виступи в лізі та визначила переможців ,призерів та аутсайдерів дивізіону.В звітному турі в останній день березня номінальними господарями виступали волейболісти уманського "Інтера".Спортивна зала Уманського педколеджу,яка в суботу приймала тур серед команд групи "Б" знову була заповнена спортсменами та болільниками,які прийшли на останні ігри в групі "А". 

 


Фінальні ігри ліги-2013
Субота, 30 березня 2013, 17:50

Фінальний акорд в змаганнях ліги "А-пілон" прозвучить, як уже анонсувалось, 19 та 20 квітня 2013 року. Як і торік, для проведення фінальних ігор ігрову залу любязно надано керівництвом Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

 


Кубок Хорсака
Неділя, 24 березня 2013, 19:38

В суботу,23.03.2013 року відбувся черговий розіграш кубку памяті В.П.Хорсака. Під патронатом уманської міської влади,кубок Хорсака   є єдиним муніципальним  в календарі міських волейбольних змагань. Вшановуючи память одного з визначних спортсменів та аматорів в царині спорту взагалі, а волейболу зокрема, організатори турніру  проводять значну роботу по популяризації волейболу, адже розіграш проводиться вже в шістнадцятий раз,і кожного разу збирає армію численних глядачів та вболівальників. 

 


Визначився чемпіон першого дивізіону
Понеділок, 18 березня 2013, 14:00

Четрертий тур першого дивізіону групи "А" приймало мальовниче місто Іллінці Вінницької області.Святкування Масляної не позначилось на кількості вболівальників в спортивній залі Іллінецького державного аграрного коледжу.В звітному турі багато що вирішували очні зустрічі між претендентами на призові місця в дивізіоні.

 


Третій тур в групі Б першого дивізіону
Понеділок, 18 березня 2013, 13:41

В звязку із спортивним святом на територіїї Маньківського району і перенесенням,в звязку з цим, туру,команди групи "Б" зіграли третій тур на теренах Кіровоградщини.Тур приймала команда зб.Побужжя-дебютант наших змагань. Гостинні господарі надали для проведення змагань дуже теплу,зручну і затишну спортивну залу.Команди в повному складі прибули на тур. Команда УНУС ,яка неявилась на попредній тур,своїм приїздом заявила,що її ще рано списувати із рахунків-волейбол в університеті садівництва вижив і продовжує боротьбу за своє існування.Взагалі в групі загострюється боротьба від туру до туру,і все важче прогнозувати результати ігор між окремими командами.

 


Регулярний чемпіонат вищого дивізіону завершено
Понеділок, 18 березня 2013, 08:59

Практично як один день пролетіли 5 місяців розіграшу ліги "А-пілон" серед команд вищого дивізіону. Команди боролись за місце в чільній четвірці,яка в очних поєдинках розіграє почесне звання чемпіонів 2013 року. Хтось зумів ввійти в число еліти,хтось не зумів-все-одно в виграші залишились всі.Здобута ігрова практика для всіх команд є незайвою,спортсмени в задоволення пограли в волейбол із рівними собі майстрами,глядачі та болільники отримали масу задоволення від побачених ігор.Взагалі,ми підведем підсумки розіграшу ліги в слідуючій публікації більш розширено,а зараз результати останнього туру.

 


Результати третього туру першого дивізіону
Вівторок, 05 березня 2013, 07:46

Синхронно за іграми в вищому дивізіоні на день пізніше відбулись ігри третього туру першого дивізіону.Ігри відбувались в одному з найкращих спортивних ігрових залів міста-Уманського державного педагогічного університету.На ігри прийшла досить численна армія болільників ,тому що в іграх туру були кілька дуже цікавих і вспортивному і в плані турнірного становища команд ігор.Шалена підтримка болільників налаштовувала команди на гарну  самовіддану гру.

 


"Чорна" субота уманського "А-пілона"
Понеділок, 04 березня 2013, 14:45

Відбулись ігри першої частини четвертого туру вищого дивізіону ліги.Як і анонсувалось,тур приймав в якості лідера дивізіону уманський "А-пілон" в спортивній залі Уманського тепличного комбінату.Сучасний спортивний зал,присутність відданих болільників, трансляція змагань засобами мас-медіа-всі чинники налаштовували на мажорну ноту уманських волейболістів перед початком першої зустрічі з вінницьким "Екодімом".