лютого 2013
2-й розіграш кубку "Уманьпива"
Понеділок, 25 лютого 2013, 17:45

В неділю 24.02.2013 року в спортивній залі Уманського національного університету садівництва проводився кубок на призи підприємства "Уманьпиво".Розіграш проводився вдруге і був присвячений Дню захисника Вітчизни.

Керівник підприємства, великий поціновувач волейболу,один із керівників ГО "Асоціація "А-пілон", а також головний організатор команди "Уманьпиво" Анатолій Іванович Кисіль в вступному слові параду відкриття турніру привітав учасників змагань,побажав чесної безкомпромісної боротьби та видовищного волейболу.Команди,що приймали учась в розіграші були розподілені на 4 четвертьфінальні пари: "Інтер" Умань-"Паланка" Уманський район,"Базис" Уманський район-"Побужжя" Кіровоградська область,"Уманьпиво" Умань-"Новоархангельськ" Кіровоградська область,"А-пілон2"Умань-"Теплик" Вінницька область.

 


Зміни в календарі вищого дивізіону
Понеділок, 25 лютого 2013, 17:38

Маса спортивних змагань,які проводяться в перший місяць весни у всіх регіонах України внесла свої корективи в календар змагань нашої ліги.Участь наших молодіжних  команд "ДЮСШ" Тростянець" та "Поділля" Вінниця в розіграші дитячої  та вищої аматорської ліги України призвела до переносу туру в м.Тростянець із 02.03.2013 року на 23.03.2013 року. 

Тур вищого дивізіону в м.Умань за участю команд "Стахов і Ко","А-пілон",КФК "Скибин" та "Екодім"  пройде за календарем.Тур вперше буде проводитись в спортивній залі Уманського тепличного комбінату.

Запрошуємо болільників та глядачів!!!

 


Окреслено лідерів першого дивізіону
Вівторок, 19 лютого 2013, 13:03

В неділю,17 лютого відбувся черговий тур вищого дивізіону.Команди групи А проводили зустрічі в м.Умань,спортивній залі ЗОШ №11 ,а команди групи Б-в смт.Маньківка,в ЗОШ №1. 

 


Re Кубок Хорсака
Понеділок, 11 лютого 2013, 12:29

Як стало відомо із джерел,близьких до організаторів турніру, цьогорічний розіграш кубку памяті В.П.Хорсака вирішено проводити в дещо зміненому форматі,а саме серед ветеранських команд 40+. Організатори змагань передбачають безумовний інтерес до такого формату кубку якраз покоління старших волейболістів(можливо бувших,хоча таких не буває),які ще памятають визначного ентузіаста та аматора волейболу в м.Умані -В.П.Хорсака. На розіграш планується запросити  шість ветеранських команд із 3-х областей(Вінницька,Черкаська та Кіровоградська).Звичайно,швидкості в ветеранському волейболі не такі ,як у сучасних іграх,але по напрузі,по азарту та бажанні перемоги такі ігри нів чому не поступаються іграм серед молодших колег.

Будем надіятись що переформатування змагань в Кубку піде на користь і гравцям і глядачам! Орієнтовно змагання відбудуться 23.03.2013 року!

 


ЗАКІНЧЕННЯ ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ ВИЩОГО ДИВІЗІОНУ
Субота, 09 лютого 2013, 19:54

Вперше в цьому році ( та і в розіграші ліги в вищому дивізіоні) тур приймало місто Жашків Черкаської області.В гості до КФК "Скибин" завітали команди "А-пілон" Умань та ДЮСШ Тростянець.Перша половина туру,яка пройшла тиждень назад в м.Тульчин задала тон змаганням і в Жашкові.Всі команди розуміли відповідальність кожної гри ,ціну кожного набраного очка. Навіть одна програна партія в виграній грі зменшує кількість набраних очок,що може зіграти значну роль в фінальному розподілі місць і визначенню чемпіонів вищого дивізіону та ліги в цілому.

 


ПОДВІЙНЕ СВЯТО ВОЛЕЙБОЛУ В ПЕРШОМУ ДИВІЗІОНІ
П'ятниця, 08 лютого 2013, 15:35

Вслід за командами елітного дивізіону відновились змагання серед команд 1-го дивізіону.Але чому відновились,розпочались нові змагання в двох обєднаних рейтингових групах.Без зайвої скромності слід зазначити,що існуюча формула проведення змагань в першому дивізіоні дозволяє сповна насолодитись волейбольною безкомпромісною боротьбою серед відібраних команд,які в першій половині розіграшу показували практично однаковий рівень гри.Поскільки в обох групах ігри проводились хоча і в різних місцях,але одночасно,болільники теж поділились між містами проведення.Результати туру і в одній і в другій групі виявились непередбачуваними,але тим і цікаві розіграші в наших змаганнях,що результат передбачити якщо і можливо,то дуже складно!

 


Старт другого кола еліти ліги
Субота, 02 лютого 2013, 20:33

Тульчин вдруге в розіграші ліги і вперше в 2013 році приймав тур ліги "А-пілон" серед команд вищого дивізіону. Як і попередній, приїзд команд до цього тихого міста-райцентру Вінницької області спричинив справжній фурор серед місцевих любителів волейболу.В залі до останнього розіграшу було присутні близько 50 болільників,які підтримували не просто улюблені команди ліги,але і просто прийшли подивитись волейбол високого гатунку. І хоча останнім часом Тульчин "розбалували" волейбольними змаганнями самих різних рівнів (завдяки федерації волейболу Вінничини) інтерес у місцевих жителів до цього виду спорту лише підігрівається. Хочеться відзначити присутність на іграх предстаників місцевої влади-керівників райдержадміністрації та райради.Кому ж як не предстаникам влади показувати приклад для підлеглих інтересом до здорового способу життя.Не часто керівники весіх рівнів присутні на турнірах ліги-Тульчин в цьому плані приємне виключення!