грудня 2012
Екватор пройдено,Вишка 3-й тур
Субота, 22 грудня 2012, 15:57

Набравши хорошого ігрового ходу під кінець 2012 року команди вищого дивізіону пройшли половину турнірного шляху розіграшу ліги. Три тури із шести команди по одному разу спробували сили в поєдинках один проти одного. Одні команди здобули хороший очковий здобуток,в інших очкового гандекапу не получилось,зате здобуто безцінний ігровий турнірний досвід. Ніхто не в накладі.

 


Відбірні ігри першого дивізіону завершені
Неділя, 16 грудня 2012, 19:14

Тріскучими морозами та сильними снігопадами  здивувала нас цьогорічна зима.Навіть старожили не памятают такого "зимового  початку" найхолоднішої пори року. На вулиці досить екстремальна погода з мінусовою температурою.Але на волейбольних майданчиках ліги "А-пілон" вирують циклони із протилежним температурним знаком. В суботу, 15.12.2012  року іграми групи "А" першого дивізіону завершувались попередні відбірні ігри дивізіону. 

 


Результати тульчинського туру
Неділя, 09 грудня 2012, 11:42

Результати тульчинського туру завершували другий тур вищого дивізіону розіграшу ліги. мюТульчин вперше приймало тур, але потрібно віддати належне номінальним господарям туру (приймаюча команда "Стахов та Ко"). Хлопці із цієї команди не тільки хочуть бути лідерами в царині спорту, але і в організації туру далеко не пасуть задніх. Організатори не просто формально виконали вимоги Положення до організації туру, а і в деяких речах поставили нову планку для всіх команд. В спортивному залі, який до речі завдяки завчасному анонсуванню був наповнений численними глядачами-шанувальниками волейболу,були і працівники міліції, які забезпечували правопорядок, і лікар швидкої допомоги. Вперше ігри ліги судив суддя національної категорії з м.Вінниця Стеценко О.Ф. На нашу думку саме так повинен проходити черговий тур. Так тримати!! Молодці!!!

 


Половинка туру вищого дивізіону
Неділя, 02 грудня 2012, 08:18

По причині участі окремих команд ліги в інших,не менш престижних змаганнях(аматорській лізі України) другий тур в вищому дивізіоні розділений на два ігрові дні: 1-го лютого та 8-го лютого.