листопада 2012
Боротьба в першому дивізіоні продовжена
Вівторок, 27 листопада 2012, 07:59

Відбулись зустрічі другого туру першого дивізіону розіграшу ліги.Особливих сенсацій тур не приніс,хоча деякі результати виявились не дуже прогнозованими.
Група А.смт.Теплик
Тепличани повністю реабілітувались перед своїми вболівальниками за болючу поразку першого туру,вигравши обидві свої зустрічі із командами УДПУ та "Гірський Тікич" з однаковим рахунком 2-0. Максимальну кількість очок здобули і волейболісти "Уманьпива" обігравши 2-0 команди "Гірського Тікича" та "Базиса"."Базис",не дивлячись на присутність нового тренера зумів програти і слідуючу зустріч ,щоправда в запеклій боротьбі команду УДПУ.А студентське дербі між командами УНУС та УДПУ принесло бажану перемогу майбутнім педагогам 0-2.Крім того ,студенти УДПУ зіграли перенесену зустріч із "Гірським Тікичом" і виграли 2-1.Також 2-0 виграли в маньківчан і волейболісти "Базиса".

 


Початок боротьби в "Вишці"
Понеділок, 12 листопада 2012, 17:46

В суботу,як і було заплановано ,розпочались ігри ліги в вищому дивізіоні.Сімка найсильніших команд ліги в двох спортивних залах показували свою майстерність та боролись за перемогу.

 


Новини в першому дивізіоні
Четвер, 08 листопада 2012, 18:07

Шановні читачі сайту! Приношу вибачення за неправильно опубліковані результати зустрічей в Іллінцях. Відбулась зустріч "Інтер"-Маньківка 2-1, а зустріч "Інтер" -"ІДАК" в майбутньому турі.
Крім того ,для збереження інтриги в дивізіоні ,замість команд ВНТУ та СПМ в групу "Б" першого дивізіону вливається ще одна команда-"Апілон-2",яка представляє м.Умань.

 


Старт змагань в першому дивізіоні
Неділя, 04 листопада 2012, 20:10

Стартувала ліга "А-пілон" сезону 2012-2013 року.Стартувала іграми в першому дивізіоні в двох групах в суботу 03.11.2012 року. Велика армія любителів та поціновувачів дивовижної та захоплюючої спортивної гри мали змоу в суботу відчути атмосфер усправжнього протистояння достойних один одного суперників.