лютого 2012
Друге коло вишки розпочато
Неділя, 26 лютого 2012, 15:34

Четвертий тур вищого дивізіону

Поєдинками в м.Вінниці розпочалось друге коло серед команд вищого дивізіону ліги. Напередодні туру стало відомо про продовження невтішної цьогорічної традиції із зніманням команд. Вищий дивізіон покинула команда збірної м.Умань. Особливий негативний осад на душі залишився в організаторів ліги.

 


Розіграш Ліги в першому дивізіоні завершено
Понеділок, 20 лютого 2012, 00:01

Віват новому чемпіону першого дивізіону!

Суботні ігри другого туру в першому дивізіоні Ліги «А-пілон» підвели фінальний підсумок змагань першого дивізіону. В нинішньому багатостраждальному розіграші першого дивізіону і учасники-спортсмени,і учасники-судді,і учасники-організатори отримали дуже повчальні уроки. Знімання команд з розіграшу перед початком другого кола( досить пристойних по рівню гри) завдали серйозної шкоди як самим волейболістам-членам цих команд,так і уманському аматорському волейбольному руху взагалі. Не робить це(зняття команд) честі і організаторам турніру. Не хочеться шукати виправдань ні для кого,сталось те, що мало статись! Я вважаю,що кожен уже зробив правильні висновки для себе і дав собі відповіді на питання :кому потрібні такі аматорські команди,яких потрібно не тільки кожен раз запрошувати на ігри,а ще й мотивувати для тренувань.

 

 


Організаційні висновки виконкому "Асоціації "А-пілон"
Вівторок, 07 лютого 2012, 11:00

Засідання виконкому ГО "Асоціація "А-пілон"

  06.02.2012 року відбулося засідання виконкому громадської організації "Асоціація "А-пілон". На порядку денному разом із організаційними питаннями по проведенню змагань в Лізі "А-пілон" сезону 2011-2012 років розглядались питання перспектив розвитку волейбольних змагань на наступний період і наступний сезон. 

 


Звіт про перший тур 2-го кола
Неділя, 05 лютого 2012, 21:22

Несподівані результати 1-го туру 2-го кола першого дивізіону ліги

 1-й тур другого кола серед команд першого дивізіону,який відбувався в смт.Теплику та м.Умань засвідчив про бойовий настрій та готовність команд до боротьби за перемогу як в окремих іграх, так і в розіграші першого дивізіону взагалі. Зайва нервозність перед туром,зв’язана із зняттям «Інтера», незрозумілістю із участю студентських команд УДПУ та УНУС внесла свою долю в загальне напруження перед туром,і навіть холодна морозна погода не змогла остудити пристрасті на майданчиках змагань,де всі команди-учасники сповна довели суперникам власні амбіції . 

 


Ліга не сесія
Субота, 04 лютого 2012, 21:22

Ліга "А-пілон" не цікава Уманському педуніверситету

Cьогодні стало відомо,що команда Уманського педуніверситету знову не зявилась на змагання в своєму дивізіоні. Як не критикували Інтер за передчасне зняття із змагань-але потрібно віддати належне мужності гравців,які чесно заявили про свою неспроможнісь брати участь в змаганнях! Як розцінювати поведінку гравців та наставників педуніверу незрозуміло.

 

 


Скорочення першого дивізіону
П'ятниця, 03 лютого 2012, 09:20

"Інтер" знімається із змагань

Незадовго до початку другого кола в першому дивізіоні представниками команди "Інтер" було повідомлено про неможливість і небажання команди продовжувати боротьбу в лізі.Відїзд на роботу в країни близького зарубіжжя лідера команди Цимбала Віталія поставив під питання участь комади в змаганнях.