2012
Екватор пройдено,Вишка 3-й тур
Субота, 22 грудня 2012, 15:57

Набравши хорошого ігрового ходу під кінець 2012 року команди вищого дивізіону пройшли половину турнірного шляху розіграшу ліги. Три тури із шести команди по одному разу спробували сили в поєдинках один проти одного. Одні команди здобули хороший очковий здобуток,в інших очкового гандекапу не получилось,зате здобуто безцінний ігровий турнірний досвід. Ніхто не в накладі.

 


Відбірні ігри першого дивізіону завершені
Неділя, 16 грудня 2012, 19:14

Тріскучими морозами та сильними снігопадами  здивувала нас цьогорічна зима.Навіть старожили не памятают такого "зимового  початку" найхолоднішої пори року. На вулиці досить екстремальна погода з мінусовою температурою.Але на волейбольних майданчиках ліги "А-пілон" вирують циклони із протилежним температурним знаком. В суботу, 15.12.2012  року іграми групи "А" першого дивізіону завершувались попередні відбірні ігри дивізіону. 

 


Результати тульчинського туру
Неділя, 09 грудня 2012, 11:42

Результати тульчинського туру завершували другий тур вищого дивізіону розіграшу ліги. мюТульчин вперше приймало тур, але потрібно віддати належне номінальним господарям туру (приймаюча команда "Стахов та Ко"). Хлопці із цієї команди не тільки хочуть бути лідерами в царині спорту, але і в організації туру далеко не пасуть задніх. Організатори не просто формально виконали вимоги Положення до організації туру, а і в деяких речах поставили нову планку для всіх команд. В спортивному залі, який до речі завдяки завчасному анонсуванню був наповнений численними глядачами-шанувальниками волейболу,були і працівники міліції, які забезпечували правопорядок, і лікар швидкої допомоги. Вперше ігри ліги судив суддя національної категорії з м.Вінниця Стеценко О.Ф. На нашу думку саме так повинен проходити черговий тур. Так тримати!! Молодці!!!

 


Половинка туру вищого дивізіону
Неділя, 02 грудня 2012, 08:18

По причині участі окремих команд ліги в інших,не менш престижних змаганнях(аматорській лізі України) другий тур в вищому дивізіоні розділений на два ігрові дні: 1-го лютого та 8-го лютого.

 


Боротьба в першому дивізіоні продовжена
Вівторок, 27 листопада 2012, 07:59

Відбулись зустрічі другого туру першого дивізіону розіграшу ліги.Особливих сенсацій тур не приніс,хоча деякі результати виявились не дуже прогнозованими.
Група А.смт.Теплик
Тепличани повністю реабілітувались перед своїми вболівальниками за болючу поразку першого туру,вигравши обидві свої зустрічі із командами УДПУ та "Гірський Тікич" з однаковим рахунком 2-0. Максимальну кількість очок здобули і волейболісти "Уманьпива" обігравши 2-0 команди "Гірського Тікича" та "Базиса"."Базис",не дивлячись на присутність нового тренера зумів програти і слідуючу зустріч ,щоправда в запеклій боротьбі команду УДПУ.А студентське дербі між командами УНУС та УДПУ принесло бажану перемогу майбутнім педагогам 0-2.Крім того ,студенти УДПУ зіграли перенесену зустріч із "Гірським Тікичом" і виграли 2-1.Також 2-0 виграли в маньківчан і волейболісти "Базиса".

 


Початок боротьби в "Вишці"
Понеділок, 12 листопада 2012, 17:46

В суботу,як і було заплановано ,розпочались ігри ліги в вищому дивізіоні.Сімка найсильніших команд ліги в двох спортивних залах показували свою майстерність та боролись за перемогу.

 


Новини в першому дивізіоні
Четвер, 08 листопада 2012, 18:07

Шановні читачі сайту! Приношу вибачення за неправильно опубліковані результати зустрічей в Іллінцях. Відбулась зустріч "Інтер"-Маньківка 2-1, а зустріч "Інтер" -"ІДАК" в майбутньому турі.
Крім того ,для збереження інтриги в дивізіоні ,замість команд ВНТУ та СПМ в групу "Б" першого дивізіону вливається ще одна команда-"Апілон-2",яка представляє м.Умань.

 


Старт змагань в першому дивізіоні
Неділя, 04 листопада 2012, 20:10

Стартувала ліга "А-пілон" сезону 2012-2013 року.Стартувала іграми в першому дивізіоні в двох групах в суботу 03.11.2012 року. Велика армія любителів та поціновувачів дивовижної та захоплюючої спортивної гри мали змоу в суботу відчути атмосфер усправжнього протистояння достойних один одного суперників.

 


До уваги команд першого дивізіону
Субота, 27 жовтня 2012, 09:07

Після проведення попереднього опитування та заявки команд першого дивізіону ліги організаторами змагань визначено формулу проведення змагань та поділено команди на рейтингові групи.Було колегіально визначено рейтингові місця команд по результатах змагань попередньої ліги та частково участі в Кубку ліги.

 


Відлуння Кубку Ліги
Понеділок, 22 жовтня 2012, 13:59

В суботу, 20.10 2012 року стартував розіграш 4-ї ліги "А-пілон" .Стартував традиційно із розіграшу кубку ліги.Поскільки із команд вищого дивізіону участь брав лише колектив із с.Скибин,інтрига в розіграші кубку була присутня.По умовах розіграшу переможець,або команда-фіналіст запрошувалась до розіграшу в вищий дивізіон Ліги.
Як і очікувалось перемогу в суботу святкували жашківські волейболісти,з чим їх сердечно вітаємо!

 


Кубок Ліги 2012-2013 років
Неділя, 07 жовтня 2012, 12:06

Як вже повідомлялось раніше,розіграш ліги "А-пілон" сезону 2012-2013 років розпочнеться із розіграшу Кубку Ліги.

Розіграш Кубку Ліги відбудеться 20-21 жовтня в м.Умань традиційно на базі спортивної зали Уманського національного університету садівництва.Як і в попередньому розіграші Кубку до участі в нього запрошуються всі бажаючі аматорські команди( і команди Ліги, і ті, що, поки-що, не є учасниками ЛігиSmile).  Нагадуємо,що переможець Кубку ліги буде запрошений виступати в вищому дивізіоні серед найсильніших команд ліги і боротись за звання Чемпіона Ліги.

 


Нормативні документи нового розіграшу
Четвер, 13 вересня 2012, 08:12
Відбулось перше в новому сезоні засідання президії ГО "Асоціація "А-пілон" .На засіданні було в цілому одобрено і узгоджено для застосування нормативні документи (Регламент розіграшу ліги та кубку ліги на період 2012-2016 років, Положення проведення розіграшу ліги в вищому та першому дивізіоні ліги "А-пілон" сезону 2012-2013 років та Положення проведення Кубку ліги сезону 2012-2013 років .  Сьогоднішня публікація цих документів визначає правила розіграшу і цьому сезоні і в наступних. На думку організаторів всі зміни ,які прописані в цих документах,повинні піти тільки на користь нашим змаганням, підвищити не тільки  видовищність та зацікавленність глядачів та учасників,але і відповідальність команд.
 


Початок нового сезону
Понеділок, 10 вересня 2012, 10:51

Після "академічної" літньої відпустки волейбольні аматори знову потягнулись в зали і почали тренування.Досить довго стояло питання про формат і можливість проведення змагань ліги "А-пілон" на цей сезон на самому вищому рівні.Це повязано із збільшенням числа потенційних учасників змагань за рахунок команд федерації волейболу Вінниччини. Зваживши всі "за" та "Проти" оргкомітет прийняв рішення про проведення змагань із збільшенням числа учасників і в вищому і в першому дивізіонах.

 


Підсумок фінальних ігор
Субота, 21 квітня 2012, 21:41

Вітаємо чемпіонів ліги!

З деяким запізненням,але не з меншим задоволенням від якості ігор(вже по фотографіях) публікуємо результати фінальних ігор ,які відбулись 07.04.2012 року.
  Отож,ігри почались з невеликих, але, на жаль,регулярних в цьому розіграші неприємностей-напередодні ігор стало відомо про відмову учасників ліги із Теплика та Іллінців від участі в іграх за 5-8 місце ліги. Логічно пояснити вчинок команд неможливо-тому нехай це лишиться предметом більш виваженого підходу організаторів ліги до підбору учасників фінальних ігор.Незрозумілою є позиція команд,які ,грубо висловлюючись,наплювали на інших,прибувших на ігри, учасників.  

 


ПЕРЕД ФІНАЛОМ
П'ятниця, 06 квітня 2012, 08:43

Фінал. Фінал? Фінал!

Закінчується третій сезон ліги,сезон який, можливо,став межею,за якою турнір став традицією. Хочеться відверто сказати опонентам проекту,якщо взагалі такі були,або потенційним «опозиціонерам»,якщо такі появляться -а все-таки турнір вдається.

 


Фінал чемпіонату вищого дивізіону
Неділя, 25 березня 2012, 19:34

Розіграшліги сезону 2011-2012 років завершено.

Відбулись ігри останнього туру серед команд вищого дивізіону ліги «А-пілон». Тур приймали спортсмени з м. Іллінці. 
  Інтрига в турі забезпечувалась зустріччю між земляками-вінничанами: «Екодімом» та«Поділлям». Беручи до уваги технічну поразку «Бирзули» за неявку на тур, лишепереможець у цій парі претендував настартове чільне місце у фінальних іграх.

 


Останній тур вищого дивізіону
Понеділок, 19 березня 2012, 10:07

В суботу 24 березня відбудуться заключні поєдинки регулярного розіграшу ліги "А-пілон" серед команд вищого дивізіону.Тур відбудеться в м.Іллінці,в міській центральній спортивній залі. Відбудуться поєдинки "Поділля"-"Бирзула","Поділля"-"Екодім","А-пілон"-Екодім та "Поділля"-зб.Іллінців.

 

 


Кубок Хорсака -2012, фінальний звіт
Неділя, 18 березня 2012, 23:00

Кубок памяті В.П.Хорсака залишився на батьківщині

  Відгримілифінальні фанфари фінального поєдинку за право називатись володарем кубкуХорсака-2012 року. Нафарширована емоціями,сподіваннями та переживаннямиатмосфера турніру опала теплою заспокійливою хвилею на всіх учасниківдійства, щоб принести душевний спокій та почуття глибокого задоволення від побаченого поєдинку фіналістів кубку.

 


Кубок Хорсака - 2012
Четвер, 15 березня 2012, 12:12

Генеральна репетиція фінальних ігор ліги

Розіграш кубку памяті легендарного лідера спортивно-масового руху Уманщини Василя Павловича Хорсака відбудеться 18-19 березня 2012 року. Цьогорічний кубок проводиться Уманським міським спорткомітетом(начальник відділу спорту Ремез О.Г.) за підтримки ГО ПРФВС "Асоціація "А-пілон"(президент ГО Миронюк В.А.).

 


Друге коло вишки розпочато
Неділя, 26 лютого 2012, 15:34

Четвертий тур вищого дивізіону

Поєдинками в м.Вінниці розпочалось друге коло серед команд вищого дивізіону ліги. Напередодні туру стало відомо про продовження невтішної цьогорічної традиції із зніманням команд. Вищий дивізіон покинула команда збірної м.Умань. Особливий негативний осад на душі залишився в організаторів ліги.

 


Розіграш Ліги в першому дивізіоні завершено
Понеділок, 20 лютого 2012, 00:01

Віват новому чемпіону першого дивізіону!

Суботні ігри другого туру в першому дивізіоні Ліги «А-пілон» підвели фінальний підсумок змагань першого дивізіону. В нинішньому багатостраждальному розіграші першого дивізіону і учасники-спортсмени,і учасники-судді,і учасники-організатори отримали дуже повчальні уроки. Знімання команд з розіграшу перед початком другого кола( досить пристойних по рівню гри) завдали серйозної шкоди як самим волейболістам-членам цих команд,так і уманському аматорському волейбольному руху взагалі. Не робить це(зняття команд) честі і організаторам турніру. Не хочеться шукати виправдань ні для кого,сталось те, що мало статись! Я вважаю,що кожен уже зробив правильні висновки для себе і дав собі відповіді на питання :кому потрібні такі аматорські команди,яких потрібно не тільки кожен раз запрошувати на ігри,а ще й мотивувати для тренувань.

 

 


Організаційні висновки виконкому "Асоціації "А-пілон"
Вівторок, 07 лютого 2012, 11:00

Засідання виконкому ГО "Асоціація "А-пілон"

  06.02.2012 року відбулося засідання виконкому громадської організації "Асоціація "А-пілон". На порядку денному разом із організаційними питаннями по проведенню змагань в Лізі "А-пілон" сезону 2011-2012 років розглядались питання перспектив розвитку волейбольних змагань на наступний період і наступний сезон. 

 


Звіт про перший тур 2-го кола
Неділя, 05 лютого 2012, 21:22

Несподівані результати 1-го туру 2-го кола першого дивізіону ліги

 1-й тур другого кола серед команд першого дивізіону,який відбувався в смт.Теплику та м.Умань засвідчив про бойовий настрій та готовність команд до боротьби за перемогу як в окремих іграх, так і в розіграші першого дивізіону взагалі. Зайва нервозність перед туром,зв’язана із зняттям «Інтера», незрозумілістю із участю студентських команд УДПУ та УНУС внесла свою долю в загальне напруження перед туром,і навіть холодна морозна погода не змогла остудити пристрасті на майданчиках змагань,де всі команди-учасники сповна довели суперникам власні амбіції . 

 


Ліга не сесія
Субота, 04 лютого 2012, 21:22

Ліга "А-пілон" не цікава Уманському педуніверситету

Cьогодні стало відомо,що команда Уманського педуніверситету знову не зявилась на змагання в своєму дивізіоні. Як не критикували Інтер за передчасне зняття із змагань-але потрібно віддати належне мужності гравців,які чесно заявили про свою неспроможнісь брати участь в змаганнях! Як розцінювати поведінку гравців та наставників педуніверу незрозуміло.

 

 


Скорочення першого дивізіону
П'ятниця, 03 лютого 2012, 09:20

"Інтер" знімається із змагань

Незадовго до початку другого кола в першому дивізіоні представниками команди "Інтер" було повідомлено про неможливість і небажання команди продовжувати боротьбу в лізі.Відїзд на роботу в країни близького зарубіжжя лідера команди Цимбала Віталія поставив під питання участь комади в змаганнях.

 

 


Зміна місця проведення 1-го туру
Субота, 28 січня 2012, 12:16

Сикстет сильніших команд першого дивізіону зустрінеться в Теплику.

В звязку з просьбою приймаючої сторони 1-го туру (групи команд за 1-6 місця) 1-го дивізіону ВК "Оксанино" про затруднення з прийомом туру в с.Оксанина Уманського району, оргкомітетом було проведено попередні перемовини і вирішено перенести тур в смт.Теплик, команда якого любязно погодилась прийняти тур.

 


Нові тури в Новому році
Середа, 18 січня 2012, 16:27

Початок другого кола в першому та вищому дивізіонах!!!
В першому матеріалі 2012 року хотілося б ще раз привітати всіх з Новим роком,Різдвом Христовим та новорічними святками!Побажати миру благополуччя та всіх гараздів в новому 2012 році!

 Розуміючи,що всі учасники волейбольних перегонів просто заскучали за справжніми волейбольними баталіями,набрали по 5-6 кг живої ваги за святки і не проти повернути втрачені кондиції, урочисто повідомляємо про початок тренувань і підготовки до турів,що залишилось зіграти в дивізіонах. Перше засідання виконкому ГО "А-пілон", яке відбулось 18.01.2012 року внесло деякі зміни в календар ігор в обох дивізіонах.