грудня 2011
3-й тур вищого дивізіону
Неділя, 25 грудня 2011, 19:53

 

«Котовськ порожняк не гонить»

 

  Завершились ігри першого кола вищого дивізіону. Передноворічний святковий настрій, який уже заволодів широкими народними масами, схоже перекинувся і на волейбольні майданчики. Із задоволенням команди востаннє в цьому році зібрались разом, щоб провести волейбольний рік іграми на майданчику, де кожен з нас проводить досить вагомий шматок власного часу ,відведеного для відпочинку, за власною ініціативою.

 


Превю новорічних перегонів
Четвер, 22 грудня 2011, 15:16

Передноворічний тур команд вищого дивізіону

  В суботу,24.12.2011 року в нововідремонтованому залі Котовської міської гімназії відбудеться черговий і останній в цьому році тур розіграшу ліги А-пілон в цьому році.Відбудеться він серед команд вищого дивізіону. Номінальними господарями туру виступить команда "Бірзула" Котовськ.

 


останній в 2011 році тур 1-го дивізіону
Понеділок, 12 грудня 2011, 17:32

  В суботу команди групи "Б" першого дивізіону зіграли останній тур в своїй підгрупі. І хоча тур нічого не вирішував з турнірної точки зору і турнірного становища команд,команди подарували справжнє свято волейболу для любителів цього виду спорту в смт.Верхнячка Христинівського району, де приймала звітний тур команда "Базис". 

 


завершення кола
Понеділок, 05 грудня 2011, 13:41

Завершення першого кола першого дивізіону

Серед команд першого дивізіону залишилось зіграти 1 тур в групі «Б». Незалежно від результатів ігор в групі переможці(вірніше три призери) вже визначились. Ними стали команди Жашкова, Оксанино та УНУС. Команда УНУС, яка йде на третьому місці в групі і має в своєму активі 7 очок вже недосяжна для команди «Уманьпиво», яка займає 4-ту сходинку і має лише 3 очка. Поскільки командам залишилось зіграти лише по одній грі, то призери вже визначились. Ігри в групі будуть проводитись для остаточного визначення місць в групі. Друге коло серед команд першого дивізіону буде починатись 21 січня, після святкування Нового року та Святок.