листопада 2011
Боротьба в суперлізі продовжена
Неділя, 27 листопада 2011, 19:07

«Суперліговські» перегони продовжено

В суботу, 26.11.2011 року, в славетному і гостинному місті Вінниці було продовжено боротьбу за місце в чільній четвірці серед команд вищого дивізіону ліги.

 


2 -й тур першого дивізіону
Вівторок, 22 листопада 2011, 10:02

Малий фінал в першому дивізіоні

Проанонсований другий тур в першому дивізіоні відбувся.Відбувся на землях Маньківщини та Тепличчини.Команди першого дивізіону,які брали участь в змаганнях продемонстрували свої найкращі ігрові кондиції і в чесній боротьбі намагались довести суперникам свою зверхність та непоступливість в іграх туру.Разом з тим команди продемонстрували дух дружби та взаємоповаги між суперниками.Якраз тієї дружби та взаємоповаги,які,надіємось, стануть девізом та дороговказом наших змагань.Команди разом з глядачами в черговий раз довели,що популяризація спорту взагалі і волейболу зокрема вже дає свої плоди: повні зали глядачів,болільників і просто небайдужих до спорту людей стали окрасою туру.

 


анонс 2 туру
Середа, 16 листопада 2011, 18:55

Анонс 2-го туру серед команд 1-го дивізіону

Ось і пробігли майже два тижні від старту розіграшу ліги в першому дивізіоні.Перший тур приніс командам свої радощі перемоги і неприємності поразок.За період між турами волейболісти старанно готувались до нових баталій і можливості позмагатись за вихід в групу сильніших. Емоційна напруга зростає перед змаганнями виїзного туру з дня в день і знайде свій розряд лише з останнім очком і перемогою чи поразкою в 2-му турі.

 


Еліта в боротьбі
Неділя, 13 листопада 2011, 20:50

Боротьба еліти розпочата

Розпочата боротьба в вищому дивізіоні ліги «А-пілон». Розпочата на мажорній ноті, розпочата серед клубів еліти ліги, новачків та «старожилів», майстерних та не зовсім, але амбіційних бійців, серед авангарду молоді в своїх регіонах, людей з активною життєвою позицією, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

 

 


Перший тур першого дивізіону
Понеділок, 07 листопада 2011, 14:09

 Початок розіграшу ліги серед команд першого дивізіону засвідчив про неабиякий інтерес учасників змагань до цьогорічного розіграшу. Можливо у глядачів із сторони викликає подив бажання гравців в вихідний день викластись для досягнення результату командою на волейбольному майданчику замість спокійного лежання перед телевізором,або споживанням пива чи напоїв посерйозніше в компанії в спеціальних закладах. Але бажання це виникає після багатоденних тренувань і приносить фізичне і емоційне задоволення набагато більше і воно набагато триваліше чим пуста трата часу на вищевказаний "відпочинок". Тому, насамперед, хотілося б привітати від імені організаторів змагань спортсменів та болільників із стартом нового волейбольного сезону,побажати міцного спортивного здоровя,удачі та успіхів і на майданчику і поза ним. 

 


Зміни в календарі групи А першого дивізіону
П'ятниця, 04 листопада 2011, 08:59

           В звязку з зменшенням кількості учасників групи А першого дивізіону ліги  до уваги учасників новий календар для цієї групи                          

 Змагання будуть проходити:

Тур 1, 05.11.2011 року ,Умань(спортивна зала педколеджу)  

Тур 2,19.11.2011,Умань(спортзал педуніверситету)

 

  Календар ігор першого кола першого дивізіону  розіграшу ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 років,група А  

  Тур 1

09.30. 1 Збірна смт.Теплик "СПМ" Умань 10.30. 2 "Інтер" Умань "ІАК" Іллінці 11.30. 3 "УДПУ" Умань Збірна смт.Теплик 12.30. 4 "СПМ" Умань "ІАК" Іллінці 13.30 5 "УДПУ" Умань "Інтер" Умань

Тур 2

6 "СПМ" Умань "Інтер" Умань 7 Збірна смт.Теплик "ІАК" Іллінці 8 "СПМ" Умань "УДПУ" Умань 9 Збірна смт.Теплик "Інтер" Умань 10 "ІАК" Іллінці "УДПУ" Умань