лютого 2011
Свято наближається
Неділя, 27 лютого 2011, 20:56

Фінальні ігри ліги "А-пілон" відбудуться 26-27 березня на базі спорткомплексу УНУС в м.Умань.Вся додаткова інформація буде розміщена на сайті-так що слідкуйте за повідомленнями.В світлі цієї події,а ми нагадуємо,що в фінальних іграх візьмуть участь 2 команди-переможці першого дивізіону,загострюється боротьба в групі сильніших першого дивізіону.

 


Фінал регулярного розіграшу вищого дивізіону
Неділя, 27 лютого 2011, 20:29

Закінчення регулярного розіграшу в вищому дивізіоні ,що відбулося в суботу 26.02.2011 в м.Котовськ,хоч і не змогло зібрати всі шість команд разом,але глядачі та вболівальники,які морозним ранком прийшли в спортивну залу місцевого центрального будинку культури не залишились без цікавого волейбольного видовища.

 


Окреслено лідерів першого дивізіону
Понеділок, 21 лютого 2011, 07:59

Мабуть ,все -таки ,не помиляються ті із болільників та знавців ,хто вважає,що волейбол це та гра,де велику долю займає елемент випадковості.Час від часу ігри в лізі про це нагадують.Так сталося і в звітному турі першого дивізіону.

 


Анонс 3-го туру групи А 1-го дивізіону
Субота, 19 лютого 2011, 10:24

Запрошуємо вболівальників на ігри третього туру першого дивізіону групи А,який відбудеться в спортивній залі Уманського педколеджу.Початок ігор об 11.00 19.02.2011 року.

В звязку з проведенням чемпіонату Вінницької області серед юніорів в турі не буде брати участь команда"Міцний горішок2".Матчі туру з їх участю перенесено на слідуючий тур.Сьогодні зустрінуться команди "ІАК" та "Ветеран" Китайгород(зустріч відбудеться в Іллінцях),та команди "Інтер" Умань та "Ветеран" Теплик,а також відбудеться пропущена зустріч попереднього туру : "УДПУ" Умань -"Інтер" Умань.Запрошуємо підтримати улюблені команди.

Повідомляємо про результати зустрічей групи "Б" першого дивізіону,які відбулися в середу та четвер:

"Базис-Кочубіївка"-"Седна" УНУС Умань-3-1(за рішенням суддівської колегії)

"Седна" УНУС Умань-"Юніор" Умань-3-0 

 


Засідання виконкому
Субота, 12 лютого 2011, 08:32

Завантажити протокол засідання виконкому ГО «А-пілон»

Як було повідомлено раніше,в вівторок 08.02.2011 року відбулося засідання виконкому ГО "Асоціація А-пілон", повязане з організацією функціонування волейбольної ліги "А-пілон".По питанню дозаявки окремих гравців командами було прийнято рішення про видачу ліцензії гравцям "Лютсдорфа" і накладення штрафу на команду,яка невчасно подала заявку.Крім того,до наступного туру в вищому дивізіоні відповідальному секретарю виконкому доручено розробити та подати на затвердження більш чіткі правила трансферу гравців,щоб в подальшому унеможливити непорозумінь.

 


Друге коло вищого дивізіону
Понеділок, 07 лютого 2011, 12:25

Недільними зустрічами між командами-сусідами по турнірній таблиці було розпочато друге коло розіграшу ліги в вищому дивізіону.Приймала тур команда "Поділля" Вінниця в спортивній залі політехнічного технікуму.Всі,хто був присутній на іграх,були по справжньому учасниками захоплючого волейбольного дійства,яке з насолодою демонстрували команди після вимушеної тривалої перерви на новорічні свята.

 


Інтрига 1-го дивізіону продовжується
Понеділок, 07 лютого 2011, 12:05

В суботу,05.02.2011 року відбувся черговий тур першого дивізіону.Команди групи "А" зїхались до м.Іллінці помірятись силами на волейбольному майданчику місцевого спортивного комплексу. Вперше в другому колі стався перенос ігор: на прохання уманського "Інтера" був рийнятий до розіграшу розклад 3-го туру та перенесено їх зустріч із "УДПУ" Умань на більш пізніший термін.Зрозуміле бажання кожної команди показувати волейбол найвищого рівня,і тому причина перенесення була визнана вагомою-3 гравці основного складу "Інтера" травмувались.Разом з тим керівництво команди було попереджено про недопустимість таких переносів в майбутньому.