2011
3-й тур вищого дивізіону
Неділя, 25 грудня 2011, 19:53

 

«Котовськ порожняк не гонить»

 

  Завершились ігри першого кола вищого дивізіону. Передноворічний святковий настрій, який уже заволодів широкими народними масами, схоже перекинувся і на волейбольні майданчики. Із задоволенням команди востаннє в цьому році зібрались разом, щоб провести волейбольний рік іграми на майданчику, де кожен з нас проводить досить вагомий шматок власного часу ,відведеного для відпочинку, за власною ініціативою.

 


Превю новорічних перегонів
Четвер, 22 грудня 2011, 15:16

Передноворічний тур команд вищого дивізіону

  В суботу,24.12.2011 року в нововідремонтованому залі Котовської міської гімназії відбудеться черговий і останній в цьому році тур розіграшу ліги А-пілон в цьому році.Відбудеться він серед команд вищого дивізіону. Номінальними господарями туру виступить команда "Бірзула" Котовськ.

 


останній в 2011 році тур 1-го дивізіону
Понеділок, 12 грудня 2011, 17:32

  В суботу команди групи "Б" першого дивізіону зіграли останній тур в своїй підгрупі. І хоча тур нічого не вирішував з турнірної точки зору і турнірного становища команд,команди подарували справжнє свято волейболу для любителів цього виду спорту в смт.Верхнячка Христинівського району, де приймала звітний тур команда "Базис". 

 


завершення кола
Понеділок, 05 грудня 2011, 13:41

Завершення першого кола першого дивізіону

Серед команд першого дивізіону залишилось зіграти 1 тур в групі «Б». Незалежно від результатів ігор в групі переможці(вірніше три призери) вже визначились. Ними стали команди Жашкова, Оксанино та УНУС. Команда УНУС, яка йде на третьому місці в групі і має в своєму активі 7 очок вже недосяжна для команди «Уманьпиво», яка займає 4-ту сходинку і має лише 3 очка. Поскільки командам залишилось зіграти лише по одній грі, то призери вже визначились. Ігри в групі будуть проводитись для остаточного визначення місць в групі. Друге коло серед команд першого дивізіону буде починатись 21 січня, після святкування Нового року та Святок.

 


Боротьба в суперлізі продовжена
Неділя, 27 листопада 2011, 19:07

«Суперліговські» перегони продовжено

В суботу, 26.11.2011 року, в славетному і гостинному місті Вінниці було продовжено боротьбу за місце в чільній четвірці серед команд вищого дивізіону ліги.

 


2 -й тур першого дивізіону
Вівторок, 22 листопада 2011, 10:02

Малий фінал в першому дивізіоні

Проанонсований другий тур в першому дивізіоні відбувся.Відбувся на землях Маньківщини та Тепличчини.Команди першого дивізіону,які брали участь в змаганнях продемонстрували свої найкращі ігрові кондиції і в чесній боротьбі намагались довести суперникам свою зверхність та непоступливість в іграх туру.Разом з тим команди продемонстрували дух дружби та взаємоповаги між суперниками.Якраз тієї дружби та взаємоповаги,які,надіємось, стануть девізом та дороговказом наших змагань.Команди разом з глядачами в черговий раз довели,що популяризація спорту взагалі і волейболу зокрема вже дає свої плоди: повні зали глядачів,болільників і просто небайдужих до спорту людей стали окрасою туру.

 


анонс 2 туру
Середа, 16 листопада 2011, 18:55

Анонс 2-го туру серед команд 1-го дивізіону

Ось і пробігли майже два тижні від старту розіграшу ліги в першому дивізіоні.Перший тур приніс командам свої радощі перемоги і неприємності поразок.За період між турами волейболісти старанно готувались до нових баталій і можливості позмагатись за вихід в групу сильніших. Емоційна напруга зростає перед змаганнями виїзного туру з дня в день і знайде свій розряд лише з останнім очком і перемогою чи поразкою в 2-му турі.

 


Еліта в боротьбі
Неділя, 13 листопада 2011, 20:50

Боротьба еліти розпочата

Розпочата боротьба в вищому дивізіоні ліги «А-пілон». Розпочата на мажорній ноті, розпочата серед клубів еліти ліги, новачків та «старожилів», майстерних та не зовсім, але амбіційних бійців, серед авангарду молоді в своїх регіонах, людей з активною життєвою позицією, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

 

 


Перший тур першого дивізіону
Понеділок, 07 листопада 2011, 14:09

 Початок розіграшу ліги серед команд першого дивізіону засвідчив про неабиякий інтерес учасників змагань до цьогорічного розіграшу. Можливо у глядачів із сторони викликає подив бажання гравців в вихідний день викластись для досягнення результату командою на волейбольному майданчику замість спокійного лежання перед телевізором,або споживанням пива чи напоїв посерйозніше в компанії в спеціальних закладах. Але бажання це виникає після багатоденних тренувань і приносить фізичне і емоційне задоволення набагато більше і воно набагато триваліше чим пуста трата часу на вищевказаний "відпочинок". Тому, насамперед, хотілося б привітати від імені організаторів змагань спортсменів та болільників із стартом нового волейбольного сезону,побажати міцного спортивного здоровя,удачі та успіхів і на майданчику і поза ним. 

 


Зміни в календарі групи А першого дивізіону
П'ятниця, 04 листопада 2011, 08:59

           В звязку з зменшенням кількості учасників групи А першого дивізіону ліги  до уваги учасників новий календар для цієї групи                          

 Змагання будуть проходити:

Тур 1, 05.11.2011 року ,Умань(спортивна зала педколеджу)  

Тур 2,19.11.2011,Умань(спортзал педуніверситету)

 

  Календар ігор першого кола першого дивізіону  розіграшу ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 років,група А  

  Тур 1

09.30. 1 Збірна смт.Теплик "СПМ" Умань 10.30. 2 "Інтер" Умань "ІАК" Іллінці 11.30. 3 "УДПУ" Умань Збірна смт.Теплик 12.30. 4 "СПМ" Умань "ІАК" Іллінці 13.30 5 "УДПУ" Умань "Інтер" Умань

Тур 2

6 "СПМ" Умань "Інтер" Умань 7 Збірна смт.Теплик "ІАК" Іллінці 8 "СПМ" Умань "УДПУ" Умань 9 Збірна смт.Теплик "Інтер" Умань 10 "ІАК" Іллінці "УДПУ" Умань  

 


РОЗПОЧИНАЄМО
Понеділок, 24 жовтня 2011, 13:08

До Вашої уваги новий розклад ігор в вищому дивізіоні розіграшу ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 років.Ігри до Нового року(перше коло) пройдуть по круговій схемі по 2 гри за 1 тур (ігри до 3-х перемог в партіях).Після проведення 2-го кола,календар якого буде розміщено пізніше, пройдуть фінальні ігри,в яких по схемі попереднього розіграшу і і буде визначено нового чемпіона.

Календар ігор першого дивізіону буде опубліковано найближчим часом.Орієнтовна дата початку розіграшу-05.11.2011 року. 

 


Кубок Ліги
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 17:01

Звіт про розіграш кубку ліги «А-пілон» сезону 2011-2012 років

Розіграш цьогорічного кубку, який відбувся в суботу 15 жовтня 2011 року,був проведений по новій експериментальній схемі. Вперше в розіграші кубку не брали участь команди вищого («елітного») дивізіону ліги «А-пілон». Не брали участь не тому, що не хотіли завоювати трофей, а по причині дати таку можливість командам першого дивізіону. Крім того, розіграш кубку став своєрідним тестом на профпридатність окремих команд до ігор в вищому дивізіоні, адже заздалегідь організаторами було заявлено цілі відібрати кращі команди для участі в розіграші ліги серед команд вищого дивізіону.

 


Перший кубок "Екодіма"
Четвер, 29 вересня 2011, 10:48

В суботу,24.09.2011 року в м.Вінниця вперше відбувся турнір "Кубок Екодіма".В турнірі взяли участь чотири команди: "Поділля" ВКНУХТ м.Вінниця,"Екодім" м.Вінниця, збірна м.Вінниця та "А-пілон" м.Умань.

 


Результати першого засідання оргкомітету
Середа, 21 вересня 2011, 08:57

Відбулося перше засідання оргкомітету,на якому визначались основні напрямки діяльності ГО "А-пілон" по організації турніру волейбольної ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 року.На засіданні обговорено і затверджено Положення проведення ліги сезону 2011-2012 року та Регламент ліги на період до 2015 року.Після деякого уточнення та коректування обидва ці документи будуть виставлені для ознайомлення на сайті.

 


Початок нового сезону
Неділя, 21 серпня 2011, 18:29

Як не хочеться,але літо-2011 поступово і передбачено доходить до свого "фіналу"-Дня незалежності і незабаром передасть свої права осені.Для любителів волейболу це означає перехід із відкритих майданчиків паркового та пляжного волейболу в зали.А для організаторів змагань ліги "А-пілон" це означає багато роботи по організації змагань.
Із 20.08.2011 р оголошується офіційний прийом заявок на участь в розіграші ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 року в першому та вищому дивізіоні.

Попередньо заявки можна узгодити по телефону 0633969190

 


ВІТАЄМО
Понеділок, 13 червня 2011, 16:45

Команда "А-пілон" вітає з вступом в законний шлюб гравця команди,нападаючого першого темпу Петренка Сашу!

Дорогі наші САША та ЕЛЛА!!!!!!!!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди народженням Вашої сім'ї!!!!Хай Ваш союз буде непохитним і міцним на довгі роки !!!!Нехай на постійно в Вашій домівці оселяться удача та благополуччя!!!!.Нехай на троні Вашої родини завжди буде любов!!!Миру ВАМ та злагоди!!

 


Перспектива ліги 2011-2012 років
Понеділок, 13 червня 2011, 16:33

Відповідаючи на численні запитання любителів волейболу повідомляємо слідуюче:

Розіграш ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 року буде проведено за участю команд вищого та першого дивізіону.Попередньо забронювали місця в новому розіграші команди-учасниці попереднього розіграшу.Формула проведення розіграшу буде,швидш за все ,дещо змінена,враховуючи побажання глядачів,учасників розіграшу ,тренерів та суддів.Можливо команди будуть поділені на групи по територіальному принципу,і розіграш буде проводитись по формулі аматорської лііги України,можливо буде застосована формула "По-кругу" для всіх команд.В будь-якому випадку,формула розіграшу залежить від кількості учасників. 

 


Початок пляжного сезону
Понеділок, 13 червня 2011, 16:09

Розпочалось літо-сезон відпусток та гарного відпочинку.Для багатьох з нас літній відпочинок асоціюється із морським ласкавим вітром,розпеченим пляжем,засмагою та ,звичайно,волейболом пляжним.Любителі вийшли із уже душних залів,щоб на свіжому повітрі разом з друзями поспілкуватись та позмагатись на відкритих майданчиках. Звичайно,пляжний волейбол-це не класичний,тут свої правила,свої хитрощі і свої чемпіони-в чому зовсім недавно-на Трійцю,ми впевнились,взявши участь в відкритому чемпіонаті Черкаської області по пляжному волейболу серед ветеранів.На піску волейбол зовсім інший-і мяч літає по своїх,"пляжних",закономірностям. 

 


2 й день змагань
Середа, 06 квітня 2011, 12:19
 

Гра №5 Матч за 7-8 місце «СДЮШОР-Міцний горішок2»-«Люстдорф» Іллінці 3-0(техн.)

 


Фінальний звіт фінальних ігор
Вівторок, 05 квітня 2011, 11:42

Мабуть всі активні користувачі інтернету-гості нашого сайту,з нетерпінням очікували статтю про апофеоз волейбольної ліги «А-пілон»-фінальні ігри. Так,дійсно,фінальні ігри-це вершина ,на яку команди піднімались довгі місяці,в очних двобоях зясовуючи ,хто сильніший. Недарма я взявся за написання цієї статті через тиждень після того,як прозвучав фінальний свисток судді,який засвідчив тріумф нового чемпіона ліги.

 


13 розіграш кубку В.П.Хорсака
Понеділок, 28 березня 2011, 13:05

На протязі двох днів 19 та 20 березня в м.Умань глядачі та вболівальники могли сповна насолодитися видовищем під назвою муніципальний волейбольний кубок м.Умань.
Мабуть неспроста в календарі спортивно-масових заходів в м.Умань волейбольні змагання,такого ґатунку як кубок памяті В.П. Хорсака, проводиться досить рідко‑це накладає неабияку відповідальність на організаторів та учасників змагань.
З року в рік кубок Хорсака стає все престижні ший та збільшує представництво на теренах не тільки нашого регіону-але й інших областей України.. «Юбілейний» 13-й розіграш не став винятком. Команди із Черкаської,Вінницької та Київської області в напружених 2-х днях кубкової боротьби змагались за почесний уманський спортивний трофей.

 


Прихід волейбольної весни
П'ятниця, 04 березня 2011, 17:32

Прихід весни лише додав температури в спекотні суперечки на волейбольних майданчиках першого дивізіону ліги за визначення найкращих серед 1-6 та 7-12 команд.

 


Свято наближається
Неділя, 27 лютого 2011, 20:56

Фінальні ігри ліги "А-пілон" відбудуться 26-27 березня на базі спорткомплексу УНУС в м.Умань.Вся додаткова інформація буде розміщена на сайті-так що слідкуйте за повідомленнями.В світлі цієї події,а ми нагадуємо,що в фінальних іграх візьмуть участь 2 команди-переможці першого дивізіону,загострюється боротьба в групі сильніших першого дивізіону.

 


Фінал регулярного розіграшу вищого дивізіону
Неділя, 27 лютого 2011, 20:29

Закінчення регулярного розіграшу в вищому дивізіоні ,що відбулося в суботу 26.02.2011 в м.Котовськ,хоч і не змогло зібрати всі шість команд разом,але глядачі та вболівальники,які морозним ранком прийшли в спортивну залу місцевого центрального будинку культури не залишились без цікавого волейбольного видовища.

 


Окреслено лідерів першого дивізіону
Понеділок, 21 лютого 2011, 07:59

Мабуть ,все -таки ,не помиляються ті із болільників та знавців ,хто вважає,що волейбол це та гра,де велику долю займає елемент випадковості.Час від часу ігри в лізі про це нагадують.Так сталося і в звітному турі першого дивізіону.

 


Анонс 3-го туру групи А 1-го дивізіону
Субота, 19 лютого 2011, 10:24

Запрошуємо вболівальників на ігри третього туру першого дивізіону групи А,який відбудеться в спортивній залі Уманського педколеджу.Початок ігор об 11.00 19.02.2011 року.

В звязку з проведенням чемпіонату Вінницької області серед юніорів в турі не буде брати участь команда"Міцний горішок2".Матчі туру з їх участю перенесено на слідуючий тур.Сьогодні зустрінуться команди "ІАК" та "Ветеран" Китайгород(зустріч відбудеться в Іллінцях),та команди "Інтер" Умань та "Ветеран" Теплик,а також відбудеться пропущена зустріч попереднього туру : "УДПУ" Умань -"Інтер" Умань.Запрошуємо підтримати улюблені команди.

Повідомляємо про результати зустрічей групи "Б" першого дивізіону,які відбулися в середу та четвер:

"Базис-Кочубіївка"-"Седна" УНУС Умань-3-1(за рішенням суддівської колегії)

"Седна" УНУС Умань-"Юніор" Умань-3-0 

 


Засідання виконкому
Субота, 12 лютого 2011, 08:32

Завантажити протокол засідання виконкому ГО «А-пілон»

Як було повідомлено раніше,в вівторок 08.02.2011 року відбулося засідання виконкому ГО "Асоціація А-пілон", повязане з організацією функціонування волейбольної ліги "А-пілон".По питанню дозаявки окремих гравців командами було прийнято рішення про видачу ліцензії гравцям "Лютсдорфа" і накладення штрафу на команду,яка невчасно подала заявку.Крім того,до наступного туру в вищому дивізіоні відповідальному секретарю виконкому доручено розробити та подати на затвердження більш чіткі правила трансферу гравців,щоб в подальшому унеможливити непорозумінь.

 


Друге коло вищого дивізіону
Понеділок, 07 лютого 2011, 12:25

Недільними зустрічами між командами-сусідами по турнірній таблиці було розпочато друге коло розіграшу ліги в вищому дивізіону.Приймала тур команда "Поділля" Вінниця в спортивній залі політехнічного технікуму.Всі,хто був присутній на іграх,були по справжньому учасниками захоплючого волейбольного дійства,яке з насолодою демонстрували команди після вимушеної тривалої перерви на новорічні свята.

 


Інтрига 1-го дивізіону продовжується
Понеділок, 07 лютого 2011, 12:05

В суботу,05.02.2011 року відбувся черговий тур першого дивізіону.Команди групи "А" зїхались до м.Іллінці помірятись силами на волейбольному майданчику місцевого спортивного комплексу. Вперше в другому колі стався перенос ігор: на прохання уманського "Інтера" був рийнятий до розіграшу розклад 3-го туру та перенесено їх зустріч із "УДПУ" Умань на більш пізніший термін.Зрозуміле бажання кожної команди показувати волейбол найвищого рівня,і тому причина перенесення була визнана вагомою-3 гравці основного складу "Інтера" травмувались.Разом з тим керівництво команди було попереджено про недопустимість таких переносів в майбутньому.

 


Початок роботи оздоровчо-спортивних груп
Четвер, 27 січня 2011, 12:43

Повідомляємо всіх зацікавлених осіб про досягнення домовленості із відділом освіти Уманської міської Ради на рахунок діяльності оздоровчо-спортивних груп ігрових видів спорту в чотирьох базових школах міста: №3, №14, №7, №8.Спортивно-оздоровчі групи набирають із числа хлопчиків та дівчаток 1997-1998,1999-2000 років народження ,які не мають протипоказань за станом здоровя.
Комплектацію груп та заняття в них будуть здійснювати активісти громадської організації "Асоціація А-пілон",за участю адміністації шкіл.Розклад занять підібрано таким чином,щоб було зручно школярам.По питаннях запису Вашої дитини до групи звертайтесь до найближчої базової школи.
Необхідні консультації можна отримати в координатора проекту:
Плаксія Сергія Сергійовича тел.: 097 9699452

 


Перший тур 2-го кола 1-го дивізіону
Субота, 22 січня 2011, 17:50

Сьогодні, 22 січня 2011 року, стартували змагання 2-го кола першого дивізіону Ліги.Державне свято соборності України,яке ми сьогодні відмічаємо,додало святковості і на спортивних майданчиках.

 


Старт змагань 1-го дивізіону
Середа, 12 січня 2011, 19:18

Результати 1-го кола першого дивізіону виявили сильніші та слабші команди першого дивізіону. Як і передбачено положенням змагань Ліги,в другому колі команди розподілено по рейтингових групах. Група команд,які борються за 7-12 місця в другій половині розіграшу попробують зайняти якомога вище місце, щоб при жеребкуванні груп на розіграш Ліги сезону 2011-2012 рік отримати якомога слабших суперників в боротьбі уже за призові місця.Хоча,як показав нинішній розіграш, слабких в дивізіоні майже немає-є лише трішки недосвідчені, але це дуже легко виправляється.

 


Програма ДЮСШ
Середа, 12 січня 2011, 13:30

Поскільки всі ми,і розробники і читачі цього сайту є великими фанатами такої цікавої гри ,як волейбол,пропонуємо до широкого загального обговорення один з перших документів,який ,ми надіємось,з часом стане основою для справжньої програми справжньої спортивної волейбольної школи ,яка виростить перший врожай спортсменів-ігровиків ,завдяки тому насінню здорового способу життя,який ми разом з вами і сіємо на нашій суспільній ниві.Прохання свої думки та пропозиції надсилати на сайт ,скориставшисть можливістю інтерактивного спілкування(як в однокласниках),яка уже є на нашому сайті(тільки зареєструйтесь)