грудня 2010
З наступаючим 2011 роком
Неділя, 26 грудня 2010, 09:39

В останні дні 2010 року виконкомом громадської організації "А-пілон" було проведено нагородження почесними грамотами учасників проекту,відмічено вагомий особистий внесок спортсменів та тренерів,які найбільше зробили та роблять для розвитку фізичного виховання,популяризацію здорового способу життя,на яких,як на якнадійнішій опорі тримається і наш проект.

 


Новорічний фінал першого кола
Неділя, 26 грудня 2010, 09:09

Закінчились ігри першого кола в першому дивізіоні ліги "А-пілон".Як і передбачалось ,до останнього розіграшу на майданчику точилась справжня боротьба.Рівень волейболу,які показують зараз команди,відповідає серйозній майстерності гравців команд.Інтрига в прогнозі результатів зустрічей була присутня як для команд,яким останній тур приніс бажані путівки в "вищу" групу,так і для команд ,які по результатах першого кола будуть продовжувати боротьбу за 7-12 місце.

 


Перед вирішальними іграми
Четвер, 23 грудня 2010, 20:28

Підходить до завершення перше коло змагань в першому дивізіоні.В обох групах визначились лідери та аутсайдери.Для остаточної розстановки команд необхідно провести останні зустрічі,які і визначать сильніших та слабших для продовження боротьби в 2-му колі.

 


Теплицький кубковий дубль
Четвер, 23 грудня 2010, 20:11

Слідом за командою ветеранів ,які виграли кубок волейбольної ліги Вінничини,основна теплицька команда в напруженій боротьбі також підтвердила реноме волейбольної школи. Нагадаєм,що 18-19 грудня в м.Тульчин проходили змагання розіграшу кубку волейбольної ліги .

 


Ветерани Теплика-кращі на Вінничині
Понеділок, 13 грудня 2010, 17:39

ГО "Асоціація А-пілон" має чудову нагоду поздоровити з перемогою в розіграші кубку волейбольної ліги Вінничини серед ветеранів "40+" ветеранську збірну з м.Теплик. Поскільки всі гравці збірної виступають за команди нашої ліги,то рівень підготовки та майстерності команди виявився найвищим серед учасників змагань.

 


Екватор в вищому дивізіоні пройдено
Понеділок, 06 грудня 2010, 17:38

Якось дуже швидко змагання вищого дивізілону пройшли свій екватор. Ще нещодавно стартували дебютні ігри, а в суботу відбувся 3 тур, який підвів попередній підсумок половини дистанції змагань у вищому дивізіоні. З яким же доробком підійшли команди до невеликої Новорічної перерви розіграшу ліги.