листопада 2010
3 тур 1-го дивізіону
Понеділок, 29 листопада 2010, 17:21

Чим ближчий умовний екватор в змаганнях команд першого дивізіону тим закрученіший стає сюжет драматичної боротьби команд за призові перші місця, які дають змогу продовжити боротьбу за підвищення в класі в другій половині сезону. В третьому турі команди остаточно умовно поділились на сильніших і слабших, але поділ цей пройшов не менш драматично як і попередні зустрічі.

 


Змагання вищого дивізіону
Неділя, 14 листопада 2010, 19:12

Іллінці, субота 13 листопада 2010 року.Саме тут,в затишному містечку на Вінничині вдруге в двобоях зійшлися команди вищого дивізіону ліги.

У всіх спортивних, і не тільки, іграх є закономірність і прогнозованість результату в залежності від ступені підготовки команд та окремих виконавців ,але ,разом з тим,присутній елемент випадковості і непередбачуваності. Команди з меншим рівнем майстерності,ніж супротивник,надіються не тільки на власні сили ,а і якраз на прихильність пані Фортуни. Результати другого туру із зрозумілих причин визначали фаворитів та аутсайдерів розіграшу,тому всі команди були налаштовані на серйозний лад,і програвати ніхто не хотів.

 


2-й тур змагань в першому дивізіоні
Субота, 06 листопада 2010, 23:45

В суботу 06.11.2010 року в переддень річниці Жовтневої революції,(або жовтневого державного перевороту-хто як вважає) відбувся 2 тур в першому дивізіоні ліги.

Календар складений таким чином ,що кожний раз одна з підгруп першого дивізіону проводить тур в м.Умань,а інша-на виїзді.Зайве повідомляти ,що практично кожна гра в обох групах дивізіону є вирішальною для можливості продовження боротьби в групі переможців та за участь у фінальних іграх і можливому підвищенні в класі на слідуючий сезон.