Перший тур фінальних ігор першої ліги в Умані
Понеділок, 26 лютого 2018, 07:47

Закінчились ігри третього туру Чемпіонату України серед чоловічих команд першої ліги в групі "А".Після напружених трьох днів поєдинків визначились дві команди з групи ,які вийшли в фінальну стадію змагань.В неділю,25 лютого саме між собою уманський "А-пілон" і чернігівська команда "Академія ДПтС",яка є фарм-клубом чернігівського суперліговського волейбольного клубу "Буревісник",зясовували ,хто посяде перше місце в групі і разом з тим буде господарем першого туру фінальних ігор в першій лізі.Гра була напрочуд цікавою-суперники виявились достойними один одного. Вигравши першу партію,уманчани програли дві наступні ,але продовжили боротьбу і змогли виграти четверту та пяту партії.3-2-загальний рахунок зустрічі-і перше серйозне випробування на міцність в цьому сезоні для уманчан. Гра стала справжньою окрасою туру і подарувала багато емоцій для багаточисельних глядачів в спортивному залі,які зібрались підтримати "А-пілон".

Перший тур фінальних ігор в першій лізі пройде 17-19 березня в спортивній залі Уманського НУС.Крім "А-пілона" та "Академії ДПтС" в фіналі будуть переможці групи "Б"-житомирські "Житичі" та СК"Прибилів" смт.Тлумач Івано-Франківської області.

Волейбольний клуб "А-пілон" висловлює величезні слова подяки вболівальникам за підтримку ,а також керівництву Уманського НУС ,в особі ректора університету Непочатенко О.О. за наданий зал для змагань і організацію туру!!!


 

Нове на сайті

Гімн волейбольної команди "А-пілон" (виконує Дарина Щибря)

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам