Великий волейбол в Умані
Понеділок, 19 лютого 2018, 14:19

          Офіційні ігри Чемпіонату України м.Умань приймало ще в 2014 році-це були фінальні ігри серед команд вищої аматорської ліги.Минулого року,який став чемпіонським для уманського "А-пілону" серед команд відновленої першої ліги Чемпіонату України, турові ігри серед команд першої ліги м.Умань не приймало. А фінальні ігри,регулярними учасниками яких є уманчани, проводились в м.Теребовля Тернопільської області. 

І ось великий волейбол повертається! Третій тур регулярного Чемпіонату України серед команд першої ліги,який пройде в м.Умань  23,24,25 лютого викличе,безумовно,неабиякий інтерес серед широкого кола місцевих любителів волейболу.Додатковим стимулом повболівати за уманську команду стане і той факт,що на сьогодні "А-пілон" одноосібно  очолює турнірну таблицю в групі "А" і для виходу в фінальну частину чемпіонату залишилось провести 3 зустрічі.В гості до уманчан завітають команди з Покровська Донецької області,м.Черкас та м.Чернігова.

Тур розпочнеться в пятницю ,23.02.2018 року  в спортивній залі Уманського національного університету садівництва о 17.00 грою між ВК "А-пілон" м.Умань та ВК "Покровськ",о18.30-ВК "Сокол" Черкаси- "Академія ДпТС" Чернігів

Початок ігор в суботу,24.02.2018: 12.00-Покровськ-Академія ДпТС,13.30-А-пілон-Сокол

В неділю 25.02.2018 грають: 10.00-Сокол-Покровськ,11.30-Академія ДпТС-А-пілон

 

Запрошуєм вболівальників та небайдужих до волейболу людей на перегляд матчів Чемпіонату України! Ваша підтримка дуже потрібна уманським спортсменам!!!

Нагадуємо,що згідно Положення про проведення Чемпіонату України серед команд першої ліги фінальні ігри пройдуть серед чотирьох кращих команд (по дві з групи "А" і "Б") в два кола.Перше коло приймає переможець групи "А",друге-переможець групи "Б".Так що в Умані всі шанси переглянути в цьому році найкращі команди першої ліги на домашньому фіналі!


 

Нове на сайті

Гімн волейбольної команди "А-пілон" (виконує Дарина Щибря)

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам