Регулярний чемпіонат 2017-2018 завершений
Неділя, 18 лютого 2018, 20:28

Недільними іграми в Кочубіївці завершився регулярний чемпіонат ліги "А-пілон" сезону 2017-2018 років. В майже домашньому для команд ліги спортивному залі відбулись лише три ,зате напрочуд цікаві поєдинки. Це саме той випадок,що якість була краща за кількість.

 

Сьогоднішні ігри майже нічого не вирішували для лідерів перегонів,а от для переслідувачів мали дуже велике турнірне значення. Перед початком ігор зразу чотири команди мали реальні шанси на четверту сходинку турнірної таблиці.І всім чотирьом("Базису","А-пілону2","Медику" та "Вінницьким соколам") конче потрібні були перемоги з рахунком 3-0.Але навіть такі перемоги не всім гарантували місце в фіналі-ще потрібно щоб опоненти не набрали очок.

Першими в боротьбу за четверту сходинку вступили волейболісти "Базиса". Самий непростий суперник-діючий чемпіон "А-пілон1" -звичайно, залишав лише примарні шанси на загальний успіх,але "Базис" -команда досить "зубата" і боротьба вийшла впертою.В складі "Базису" немає "зірок",зате є командний дух і воля до перемоги.Але суперник не дав змоги отримати хоча б очко-все таки майстерність волейболістів "А-пілона1" безумовно вища, і навіть травми двох гравців основи на протязі 2-ї партії не змогли збити переможну ходу команди. 3-0 загальна перемога "А-пілона" (25-21,25-19,25-16) закріпила клуб на чільній сходинці,а суперникам не дала шансу зачепитись за 4-те місце.

В наступній зустрічі в глядачів було деяке "дежавю"-адже майже рік назад ці команди грали в великому фіналі в Крижополі.  Ослаблений травмами уманський "А-пілон1" зумів переграти минулорічного віце-чемпіона ліги команду Крижополя.До честі сказати,Крижопіль набрав шалену форму,хлопці були заряджені на гру на всі 100 відсотків. Всі виконавці були в гарній фізичній формі,але і Крижополю "пофортило"-отримав травму діагональний нападаючий. Знайшлась у Крижополя повноцінна заміна-і боротьба продовжилась з подвоєною силою.Лише в третій партії "А-пілону1" вдалось психологічно дотиснути суперника.Перемога 3-0 (25-19,25-21,25-21) і рахунок в партіях  свідчить ,що перемога  в майбутньому  фіналі легко не дасться нікому.

В третій зустрічі туру "Базис",вигравши на характері одну партію в "Медика" практично виключив останнього із боротьби за четверте місце.На майданчику грали практично рівні по майстерності команди,які допускали досить багато невимушених помилок,але боротьба від цього  була ще впертішою.Загальна перемога "Медика" 2-1(25-20,21-25,25-18).

"А-пілон2" по причині неприїзду команд "МХП-Поділля" і "Браїлова" отримав дві технічні перемоги над суперниками і став першим претендентом на вакансію в фінальній четвірці. Неприїзд "Златогора" дав можливість набрати додаткові очки "Крижополю" від технічної перемоги 3-0(25-0,25-0,25-0)."IGYAR" таким же отримав очки від неприїзду "Браїлова". І знову неявилась команда "СПМ-УНУС",яка за дві неявки дискваліфікується і результати ігор цієї команди анулюються.

Залишилась одна незіграна зустріч між "Вінницькими соколами" та "Медиком",яка відбудеться в вівторок в Вінниці.В випадку вигашу "Соколів" 3-0 саме вони займуть четверту сходинку таблиці,будь=який інший результат відкриє догогу в фінал "А-пілону2". Отож чекаєм вівторка!

 


 

Нове на сайті

Гімн волейбольної команди "А-пілон" (виконує Дарина Щибря)

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам