НОВИЙ СЕЗОН ЛІГИ. ПРОВОДИТИ не можна ВІДМІНИТИ!
Вівторок, 25 вересня 2018, 16:32

Перші подихи осені нагадали любителям волейболу,що незабаром літаючий мяч переміститься в спортивні зали,там де буде сприятлива температура для занять улюбленим видом спорту. Волейбольна ліга "А-пілон",яка успішно навесні подолала девятирічний фінальний розіграш ,стала для нашого регіону не тільки спортивною подією для аматорів ,а і  однією з прекрасних нагод проявити себе спортсменам,гарним видовищем для вболівальників і предметом гордості для її організаторів.

Девять сезонів ліги дали величезний досвід,позитивний і негативний,в якості проведення змагань,в організації змагального процесу,в вирішенні і зглажуванні всякого роду непорозумінь.Проблемні питання з року в рік організатори намагались вирішувати ще до того ,як вони могли виникнути.

 

З ліги "А-пілон" багато хто брав приклад організації, багато команд з задоволенням приймали участь,рівень волейболу піднявся на досить високий рівень.Переможці та призери нашої ліги задають тон не лише в аматорському волейболі України,але і багато хто з гравців поповнив ряди професійних волейбольних клубів.

Десятий ,ювілейний, сезон організатори планують провести на суто добровільних засадах. Команди,які плануть брати участь в змаганнях, подають попередню заявку і сплачують вступний внесок згідно Положення,яке опубліковане на сайті.Подання заявки означає добровільне та повне визнання Положення і зобовязання команди дотримуватись його протягом змаганьного процесу.Насильно записувати ,або переконувати брати участь ніхто не буде.Але і виконувати Положення портрібно до останньої букви!

Ліга буде проводитись,якщо набереться хоча б шість команд.Формула розіграшу буде опублікована після визначення числа учасників.