Перші чемпіони відродженої першої ліги
Субота, 17 червня 2017, 19:33

                                    25-28 травня в мальовничому райцентрі Тернопільської області містечку Теребовля відбулись перші фінальні ігри в серед чоловічих команд відродженої першої ліги Чемпіонату України. Фінальні ігри відбувались за підтримки керівництва міста Теребовлі та особисто мера Поперечного С. І.,який є поціновувачем здорового способу життя взагалі ,а волейболу зокрема. Але найголовніше фінальні ігри проводились в Теребовлі по причині прекрасного турнірного результату місцевого ВК "Теребовля" серед команд першої ліги.Господарі майданчика стартували з першого місця ,на протязі розіграшу,програвши лише одну гру- теж команді-фіналісту ВК "Данківці" Хотинського району.

 

                                     Атмосфера спортивного свята заповнила древнє місто.Спортивний  зал заледве вміщав всіх вболівальників,яким  були цікаві ігри всіх трьох ігрових днів.Хочеться відмітити прекрасну організацію фінальних ігор,все було продумано і організовано до найменших дрібниць.Велика кількість волейбольних болільників в залі,особливо дітей-вихованців місцевої ДЮСШ,прекрасний волейбольний настрій та прекрасний ігровий зал-все було на висоті. 

                             Розпочались фінальні ігри грою між уманським "А-пілоном" та командою "Агроспорт" із Херсонської області.Вигравши 3 партії уманчани набрали 3 очка і очолили турнірну таблицю,принаймі до наступної гри .Друга гра дня між  командами Данківців та господарями майданчика носила надпринциповий характер і буда своєрідною спробою реваншу теребовлян за програш в регулярному чемпіонаті. Реванш відбувся : гра закінчилась перемогою господарів 3-1.Звичайно в ВК "Даківці" була можливість переграти теребовлян ,але майстерність і психологічний  настрій на гру господарів майданчика ,чудова підтримка публіки та маса своїх власних помилок не дали змоги данківчанам переграти суперника і виграти бодай 2 партіїї,щоб отримати перші очки в фінальних іграх.Турнірна таблиця після першого ігрового дня змін не зазнала-команди залишились на своїх місцях.

                               Другий ігровий день майже на 80 відсотків мав визначити переможців Чемпіонату,адже зустрічались лідери-уманчани та теребовляни. Перед цією зустріччю данківчани в дуже напруженій і безкомпромісній боротьбі  переграли команду "Агроспорт" 3-1 і теж,майже на 80 відсотків, забезпечили собі фінальну третю стрічку в списку переможців.

                         Теребовляни розпочинали зустріч із уманчанами майже в ранзі чемпіонів,адже всі субєктивні складові можливої перемоги були на їх стороні: рідні стіни залу,де тренується команда,публіка,суддівство, яке завжди трішечки лояльніше до господарів в спірних ситуаціях,турнірне становище і зовсім недавній виграш третього туру  в "А-пілону" "всуху"  ,а найголовніше велике бажання виграти лігу і отримати підвищення в класі до вищої ліги.Зовсім протилежної думки про майбутню зустріч були уманчани-адже перед цією грою вони вже мали  гіркий досвід двох поспіль програних фіналів,і бажання перемогти головного конкурента на чемпіонство було на порядок вище-адже лише перемога відкривала їм шлях до омріяного трофею. Відео гри між двома найкращими командами першої ліги можна майже повністю побачити на каналі Ютуб.Звичайно відео не передасть всієї атмосфери і перипетій  боротьби,всіх емоцій та переживань,що її супроводжували. Уманчани змогли довести свою перевагу над суперником ,вигравши гру 3-1. Спеціально в цій статті не називаю прізвищ гравців при описанні ,так як на майданчику боролась  Команда,яка грала в свою Гру,і показала результат ,до якого йшла досить довгий період часу.

                               В третій ігровий день,"А-пілон" виграв в ВК "Данківці" ,забезпечивши собі чемпіонство,а деморалізований ВК "Теребовля" зумів не виграти в ВК "Агроспорт",чим  не тільки остаточно зганьбився перед своїми  вболівальниками,які чекали від них самовідданої боротьби,а отримали непрофесійне відношення до своєї справ,але і зуміли "відібрати" бронзу в "Данківців",яким не вистачило  однієї виграної партії до 3-го місця. Команда-срібний призер Чемпіонату,якій  результат гри нічого не важив,  програла практично без боротьби хорошій ,але менш майстерній команді ,яка таку боротьбу показала.

                              Отож по результату розіграшу Чемпіонату України серед чоловічих  команд першої ліги команда "Данківці" сталачетвертою,ВК "Агроспорт" Антонівка Скадовського району -третьою, ВК "Теребовля"-другою,а чемпіонами вперше в своїй історії стала команда "А-пілон" м.Умань. 

                                 Уманчани привезли перший спортивний трофей такого рівня серед ігрових видів спорту в своє  місто, і тому справедливо були відмічені подяками міського голови перед місцевою Радою,яка зібралась на чергову пленарну сесію. Команда виборола право виступати в професійній вищій лізі та розіграші Кубку України! 

ЩИРО ВІТАЄМО КОМАНДУ ТА БОЛІЛЬНИКІВ,ЯКІ ВІРИЛИ В НАШУ ПЕРЕМОГУ!

"А-ПІЛОН" І НАДАЛІ БУДЕ СТАРАТИСЬ ПРИНОСИТИ СВОЇМИ ПЕРЕМОГАМИ ЛИШЕ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ !!!