Календар ігор розіграшу ліги "А-пілон" сезону 2017-2018 роки
Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:49

КАЛЕНДАР ІГОР

ЛІГИ «А-ПІЛОН» СЕЗОНУ 2017 -2018 РОКУ

Всі ігри –три повних партії до 25 очок без обов’язкової переваги в 2 очка

Тур №1,

29.10.2017 року

Група 1

Місце проведення: с.Кочубіївка ,спортивна зала Кочубіївської ЗОШ

Приймаюча команда: «Базис» Кочубіївка

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

1

МХП-Вінниця

Златогор

10.00

2

2

Базис

Браїлов

11.00

3

3

Браїлов

Златогор

12.00

4

4

МХП-Вінниця

Базис

13.00

Група 2

Місце проведення: м.Умань ,спортивна зала Уманського педагогічного коледжу

Приймаюча команда: «А-пілон2» Умань

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

Крижопіль

Вінницькі соколи

10.00

2

 

Вінницькі соколи

А-пілон2

11.00

 

 

 

 

12.00

3

 

Крижопіль

А-пілон2

13.00

Група 3

Місце проведення: м.Умань,спортивна зала Уманського НУС

Приймаюча команда: «А-пілон1» Умань

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

А-пілон 1

СПМ-УНУС

10.00

2

 

IGYAR

Медик

11.00

3

 

СПМ-УНУС

IGYAR

12.00

4

 

А-пілон1

Медик

13.00

Тур №2

18-(19).11.2017 року

Група 1

Місце проведення: м. Вінниця,спортивна зала

Приймаюча команда: «Медик» Вінниця

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

Медик

Крижопіль

10.00

2

 

МХП-Вінниця

Медик

11.00

3

 

Крижопіль

МХП-Вінниця

12.00

4

 

 

 

13.00

Група 2

Місце проведення: м.Черкаси,спортивна зала

Приймаюча команда: «Златогор» Черкаси

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

А-пілон2

IGYAR

10.00

2

 

Златогор

А-пілон1

11.00

3

 

А-пілон2

Златогор

12.00

4

 

IGYAR

А-пілон1

13.00

Група 3

Місце проведення: с.Кочубіївка,спортивна зала Кочубіївської ЗОШ

Приймаюча команда: «Базис» Кочубіївка

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

СПМ-УНУС

Браїлов

10.00

2

 

Базис

Вінницькі соколи

11.00

3

 

Вінницькі соколи

Браїлов

12.00

4

 

СМП-УНУС

Базис

13.00

Тур №3

02-(03).12.2017 року

Група 1

Місце проведення: м.Умань,спортивна зала УНУС

Приймаюча команда: «СПМ-УНУС» Умань

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

IGYAR

Крижопіль

10.00

2

 

СПМ-УНУС

ВІННИЦЬКІ СОКОЛИ

11.00

3

 

КРИЖОПІЛЬ

СПМ-УНУС

12.00

4

 

ВІННИЦЬКІ СОКОЛИ

IGYAR

13.00

Група 2

Місце проведення: мУМАНЬ,спортивна зала Уманського педколеджу

Приймаюча команда: "А-пілон1"

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

А-пілон1

МХП-Вінниця

10.00

2

 

Браїлов

А-пілон1

11.00

3

 

Браїлов

МХП-Вінниця

12.00

4

 

 

 

13.00

Група 3

Місце проведення: с.Кочубіївка,спортивна зала

Приймаюча команда: "Базис" 

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

Златогор

Базис

10.00

2

 

А-пілон2

Медик

11.00

3

 

Медик

Златогор

12.00

4

 

А-пілон2

Базис

13.00

Тур №4

27-(28).01.2018 року

Група 1

Місце проведення: м.Крижопіль,спортивна зала ДЮСШ

Приймаюча команда: «Крижопіль"

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

Крижопіль

Базис

10.00

2

 

IGYAR

МХП -Вінниця

11.00

3

 

Браїлов

Медик

12.00

4

 

IGYAR

Базис

13.00

5

 

Крижопіль

Браїлов

 
         

Група 2

Місце проведення: м.Умань,спортивна зала Уманського НУС

Приймаюча команда: «УНУС-СПМ» Умань

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

Вінницькі соколи

А-пілон1

10.00

2

 

УНУС-СПМ

А-пілон 2

11.00

3

 

Вінницькі соколи

Златогор

12.00

4

 

А-пілон1

А-пілон2

13.00

   

УНУС-СПМ

Златогор

 

 

ІГРИ між турами(по домовленостях між командами)

 

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

МХП -Вінниця

Вінницькі соколи  

2

 

Медик

Вінницькі соколи

11.00

 

       

1

 

Златогор

IGYAR

13.00

Тур №5

16-(17).02.2018 року

Група 1

Місце проведення: м.Умань,спортивна зала УНУС

Приймаюча команда: А-пілон1

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

А-пілон1

Крижопіль

10.00

2

 

Базис

Медик

11.00

3

 

Златогор

Крижопіль

12.00

4

 

Базис

А-пілон1

13.00

5

 

СПМ-УНУС

Медик

 
         

Група 2

Місце проведення: с.Кочубіївка,спортивна зала 

Приймаюча команда: «Базис»

№ гри в турі

№ гри ліги

Команда 1

Команда 2

Початок зустрічі

1

 

А-пілон2

Браїлов

10.00

2

 

УНУС-СПМ

МХП-Вінниця

11.00

3

 

IGYAR

Браїлов

12.00

4

 

МХП Вінниця

А-пілон2

13.00

5

 

 

   
         

 

Фінальні ігри

 

Півфінали-до 2-х перемог,фінали-до 3-х перемог

За 9-12 та 5-8 місця-10(11).03.2018 року.

Приймають команди ,які зайняли 5-те та 9-те місця в регулярному чемпіонаті

За 1-4 місця-24(25).03.2018 року.

Місце проведення-за призначенням.