Положення про проведення ліги 2017-2018 років
Субота, 14 жовтня 2017, 17:56

                                                                                                             «ЗАТВЕРДЖЕНО»         

 Президент  громадської  організації

підтримки розвитку фізичного виховання та спорту

                                                                                              «Асоціація  «А-пілон»

                                                                                                                          

                                                                        ___________ О.О. Лесніченко

                                                                                            «_14_» _жовтня_2017 р.

ПОЛОЖЕННЯ

(із змінами та доповненнями)

про  аматорські змагання з волейболу

серед чоловічих команд

« ЛІГА «А-пілон» »

на 2017-2018 роки

м. Умань-2017 рік


І. Мета та завдання

Змагання по волейболу «Ліга А-пілон» »)проводяться з метою популяризації волейболу серед широких верств населення, залучення його до систематичних занять фізичною культурою і спортом, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення рівня майстерності волейболістів.

ІІ. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво, підготовка та проведенням змагань ліги проводиться громадською організацією  ПРФВС «Асоціація «А-пілон». Безпосереднє проведення змагань здійснюється виконкомом ГО ПРФВС «Асоціація «А-пілон» .

ІІІ. Система проведення змагань. Інвентар.

Визначення переможців ліги проводиться в два етапи.

1-й етап Регулярний чемпіонат.

12 команд-учасників  проводять зустрічі  по круговій системі в одне коло.  Всього проводиться 6 турів згідно календаря.По результатах регулярного чемпіонату визначається рейтинговий розподіл місць в турнірній таблиці.

2-й етап Фінальні ігри

Після визначення рейтингових місць команди діляться на три групи по чотири команди .В групах команди виборюють 9-12 місця,5-8 місця та 1-4 місця .В підсумкових групах команди розподіляються на півфінальні пари згідно таблиці Бергера.(1-4,2-3). Команди,які програли півфінальні зустрічі  грають за 3-4 місце в групі,команди ,які виграли –за 1-2 місце в групі. Змагання в підсумкових групах проводиться в один день.

Кожна зустріч на першому  етапі змагань  ліги  проводяться з трьох повних партій до 25 очок без обов’язкової переваги в 2 очка.

На другому етапі півфінальні зустрічі проводяться до 2-х перемог,фінальні зустрічі- до 3-х перемог.

Ігри проводяться м’ячами :  «Мікаsа MVP-200». М’ячі на гру визначаються суддівською бригадою.

IV. Визначення переможців

Переможець  змагань «ліга «А-пілон»  визначається за результатомфіналу групи «А» (за 1-4 місця),Фінальні матчі проводиться по загальноприйнятим правилам класичного волейболу.

Система підрахунку очок

На першому етапі: кожна виграна партія в кожній зустрічі приносить команді 1 очко

За перемогу з рахунком 3:0  - 3 очка; 2:1 - 2очка;

за поразку з рахунком 0:3 та  - 0 очок; 1:2 - 1 очко;

При однаковій кількості очок у двох і більше команд місця визначаються:

  за результатом особистої зустрічі;

за кращим співвідношенням виграних/програних м’ячів в особистих зустрічах

V. Учасники змагань, терміни та умови подання заявок,переходи гравців, суддівство.

Максимальний  склад команд-учасників-14 гравців і тренер-представник. В число 14 гравців входить два гравці-ліберо.Тренер-представник може бути гравцем. Дозаявка гравців до максимального числа і виключення із заявки гравців може бути проведено тільки під час трансферного вікна –після третього перед початком четвертого туру і перед 2-м етапом.

Технічні заявки команд для участі в змаганнях  (ліга «А-пілон»)подаються до ГО «Асоціація «А-пілон» (20300, м.Умань,вул..Михайлівська ,88, тел./факс(047)44 49137,e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 20.10.2016 у вигляді листа довільної форми.

Іменні заявки на участь у змаганнях  з усіма документами подаються представникові оргкомітету в день приїзду на перший тур  змагань. Заявка (Додаток 1) обов’язково має бути надрукована, підписана лікарем та затверджена печаткою фізкультурно-лікарського диспансеру або місцевої поліклініки, підписана керівником колективу та представником команди.  

До заявки на кожного учасника команди додається: копія паспорту і фотографія (3х4см)(або в електронному вигляді).

До участі в змаганнях  «ліга «А-пілон» допускаються:

гравці команд та спортивних клубів, які не мають медичних протипоказань , мають відповідну  спортивну підготовку  ,вчасно подали заявку встановленого зразка в оргкомітет змагань та отримали відповідний дозвіл на участь у змаганнях включенням в календар змагань.

До змагань не допускаються

гравці  команд-учасників Чемпіонату України в вищій та Суперлізі

 гравці,які задіяні в професійних чемпіонатах інших країн.

гравці,які заявлені за дві і більше команди;

Після попереднього узгодження із оргкомітетом ліги можуть бути допущені:

 гравці  Чемпіонату України з волейболу  (вищої чи Суперліги) в разі анульованого допуску-дозволу , без права повернення в поточному сезоні до професійного клубу

гравці, які вільні від клубів ,при поверненні в Україну в поточному сезоні  - при наявності документального підтвердження щодо закінчення контракту з іноземним клубом.

гравці, які беруть участь  в Чемпіонаті України з волейболу (супер- та вища ліги),які на момент подачі заявки не  мають повних  20 років

                В виключних випадках після узгодження із оргкомітетом і учасниками ліги можуть бути допущені:

Гравці команд  ліги, які виступали за команду але заявлені  в Чемпіонаті України зволейболу серед команд вищої ліги незалежно від віку не більше 2-х  чоловік на команду. В цьому випадку узгодження гравців проводиться письмово з усіма командами-учасниками ліги до початку регулярного чемпіонату. Листи-узгодження(зразок додається) команд  направляються в оргкомітет для остаточного прийняття рішення.

Кожна команда –учасник ліги має право на додаткову дозаявку гравців під час трансферного періоду під час проведення змагань. Новозаявлені гравці заявляються на загальних умова .Для можливості  переходу  гравця із команди в команду ліги необхідно організаторам крім дозаявки, надати письмове узгодження із попередньою командою за яку виступав гравець на перехід в іншу команду.

Оргкомітет  ліги  затверджує  суддів для обслуговування матчів ліги. Затвердженій суддівській бригаді видаються бланки протоколів зустрічей ,підписані технічним координатором оргкомітету.До суддівства допускаються судді,які мають відповідну категорію та пройшли авторизацію в оргкомітеті . Оплата  роботи суддів здійснюється  командами –учасниками туру .

VI.Дисциплінарні санкції. Протести на результати гри.

1.В випадку взяття участі в грі не допущеного до ігор гравця( порушення Положення щодо учасників змагань)і  команді зараховується технічна  поразка з рахунком 0:3 (0:25; 0:25; 0:25) незалежно від результату такої зустрічі.

2.В випадку неявки команди на тур команді зараховується технічна поразка 0:3 (0:25; 0:25; 0:25) в обох запланованих зустрічах і накладається штраф в розмірі 500 грн,які команда зобов’язана сплатити до початку наступного туру.За дві неявки на тур(або несплаті штрафу за неявку) команда дискваліфікується. Результати гри з цією командою анулюються.

Протести на результати гри чи інші дії подаються капітаном команди згідно загальноприйнятих правил проведення волейбольнихзмагань,Протест розглядається оргкомітетом з участю суддівської бригади,що обслуговувала зустріч .Результат розгляду оголошується до початку наступного туру ,або етапу змагань.

VIЇ. Термін та місце проведення змагань

Змагання проводяться в спортивних залах,наданих чи орендованих командами ліги в терміни,передбачені формулою змагань.Місцерозсташування спортивної зали,де буде проводитись тур  і термін проведення туру будуть зазначені в календарі ігор,  опублікованому  на сайтіapilon.com.ua ..

VIIЇ. Витрати на проведення змагань

За кожну  зустріч кожна команда сплачує на суддівській бригаді 250 грн .Із них 250 грн  йде на оплату роботи суддів,250 грн-призовий фонд фіналістам.Рекомендований розподіл оплати суддям за 1 гру(130 грн перший суддя,80  грн-другий суддя,суддя-секретар- 40 грн).

Членські внески команд на проведення змагань не передбачені.

Команди, які приймають тури змагань :

        зустрічають приїжзджі команди; забезпечують інвентарем  роботу  суддів,

        надають умови для розминки команд в день туру;

        сприяють здешевленому варіанту  харчування приїжджих команд(при необхідності);

        забезпечують оплату роботи медпрацівника та обслуговуючого персоналу спортивного залу;

        забезпечують проведення змагань без порушень громадського порядку.

IX. Нагородження переможців

Переможці та призери   змагань   нагороджуються по результатах фінального етапу

за 1 місце – Перехідний Кубок,Кубок за 1-ше місце, диплом ГО «Асоціація «А-пілон», медалі за перше місце членам команди;

за 2-3 місця – Кубки за відповідні місця,диплом ГО «Асоціація «А-пілон»,медалі за відповідне місце членам команди;

Всім командам по результатах змагань видаються сертифікати(дипломи) із зазначенням зайнятого місця ,що буде враховано при формуванні груп наступного розіграшу.

Крім того ,організатори та спонсори турніру можуть встановлювати додаткові призи та нагороди як командам,так і окремим гравцям за власним бажанням.

Переможці та призери турніру  нагороджуються грошовими призами в розмірі,який визначається оргкомітетом з врахуванням призових коштів,наданих учасниками змагань.

Додатки:

1.Додаток 1 

  Іменна заявка команди на участь в змаганнях «Ліга «А-пілон»

Технічний координатор «ліги «А-пілон»: ________ Почеренюк Д.С.

Додаток 1

                                                                                                             

Заявка

на участь у змаганнях «Ліга «А-пілон»

 сезону 2017-2018 р

Команда:_ВК «Христинівка»                 

Адреса спортивної зали(при наявності) :_м.Христинівка,зош №1_

                                                                         

Контактний телефон предстаника:_0667892314_ Петро Сергійович  Коваленко

     

№ п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Дата народження

Ігровий номер

Відмітка лікаря або медичного закладу

Підпис лікаря

1

Петренко Василь Павлович

12.12.1993

2

Протипоказань по здоровю не має

 

……

………………………………….

……………….

…….

………………………

………………………..

12

Савков Іван Степанович

11.12.1990

12

Протипоказань по здоровю не має

 

Всього допущено __________гравців. Лікар________________Іваненко М.П.

       

        

Головний тренер: __________  Коваленко П.С.

Представник команди: ____________Віньковецький С.П.