Старт змагань 1-го дивізіону
Середа, 12 січня 2011, 19:18

Результати 1-го кола першого дивізіону виявили сильніші та слабші команди першого дивізіону. Як і передбачено положенням змагань Ліги,в другому колі команди розподілено по рейтингових групах. Група команд,які борються за 7-12 місця в другій половині розіграшу попробують зайняти якомога вище місце, щоб при жеребкуванні груп на розіграш Ліги сезону 2011-2012 рік отримати якомога слабших суперників в боротьбі уже за призові місця.Хоча,як показав нинішній розіграш, слабких в дивізіоні майже немає-є лише трішки недосвідчені, але це дуже легко виправляється.

 

Команди чільної шістки поборються не тільки за рейтингові місця на наступний розіграш,але й зможуть поборотись в цьому розіграші за головний приз та підвищення в класі на слідуючий розіграш.Ці команди змушені будуть на протязі найближчих півтори місяця щотижні проводити поєдинки,щоб мати можливість зіграти 5 турів і визначити призерів першого дивізіону до закінчення змагань в вищому дивізіоні.Можливо фізично це і важкувато,але в плані зіграності команд-дуже навіть потрібно-адже на фінальних іграх переможчів будуть екзаменувати більш майстровиті,більш "зубаті" команди.Отож командам серйозна підготовка не завадить.Єдине-пік форми потрібно набрати якраз на фінальні ігри,так що тренуватись потрібно в міру.
Розклад ігор буде розміщено на сайті і надіслано представникам всіх команд у вівторок, 18 січня. Перший тур в групі "А" відбудедеться вже в слідуючі вихідні-22 січня 2011 року.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам