Перед вирішальними іграми
Четвер, 23 грудня 2010, 20:28

Підходить до завершення перше коло змагань в першому дивізіоні.В обох групах визначились лідери та аутсайдери.Для остаточної розстановки команд необхідно провести останні зустрічі,які і визначать сильніших та слабших для продовження боротьби в 2-му колі.

Щодо прогнозів,а вони,як відомо ,справа невдячна,можу сказати слідуюче:

 група А 
Аутсайдери групи не змінились-команди Оксанино ,та ймовірно Городецьке і Маньківка продовжать боротьбу за 7-12 місце дивізіону.Команди Іллінецького технікуму,ветерани Китайгорода та "УДПУ" Умань поміряються силами з сильшішими представниками групи Б.От тільки в останньому турі студентам треба вигравати будь-якою ціною.

група Б
Явними аутсайдерами стали команди "Юніор" та Кочубіївки,що й не дивно,дживлячись на більш високий клас команд-суперників по групі.Явним лідером є тепличани,які достроково забезпечили собі місце в чільній трійці.А от командам "Седна" УНУС,"Інтеру" та "Міцному горішку-2" таки прийдеться поборотись за 2 путівки серед трьох,причому декому заочно. Бажаєм всім командам успіху ,і виспупів без травм в останньому в цьому році турі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам