Теплицький кубковий дубль
Четвер, 23 грудня 2010, 20:11

Слідом за командою ветеранів ,які виграли кубок волейбольної ліги Вінничини,основна теплицька команда в напруженій боротьбі також підтвердила реноме волейбольної школи. Нагадаєм,що 18-19 грудня в м.Тульчин проходили змагання розіграшу кубку волейбольної ліги .

Поскільки теплицька команда була другою на попередньому розіграші кубку,вона стала лідером підгрупи,в яку ввійшли команди Жмеринки(віце-чемпіони області),Іллінців та господарі турніру-команда Тульчина.Тепличани по-черзі обіграли Іллінці,Тульчин та Жмеринку з однаковим рахунком 2-0.В фіналі суперником збірної стала команда Вінниці,чка теж не встояла перед натиском тепличан.2-0-і тепличани стали переможцями кубку області. В боротьбі за 3-тє місцк команда Іллінців переграла минулорічних переможців кубку -команду Тростянця.Поздоровляємо з перемогою і бажаємо теплицьким гравцям дальших перемог і спортивного зростання.

До честі сказати теплицька команда повністю складалась із гравців 2-х команд ліги "А-пілон"-"Поділля" Вінниця та "А-пілон" Умань,а в фіналі суперником виступила команда "Екодім",яка виступала за Вінницю.І взагалі ,часом здавалось ,що проходять змагання ліги "А-пілон",розбавленої гравцями із інших команд.Все це свідчить про правильність обраного шляху в популяризації спорту та про неабияку популярність наших змагань для підвищення майстерності молодих волейболістів.