КУБОК ЛІГИ 2015-2016 роки.Останні новини
Четвер, 01 жовтня 2015, 09:50

                                               Після уточнення кількості учасників розіграшу Кубку ліги 2015-2016 років,організатори прийшли до висновку про необхідність внесення деяких змін в формулу розіграшу Кубку та в Положення про проведення змагань.

 

                                                     Отож,перша зміна буде стосуватись визначення переможця.В звязку із збільшенням кількості учасників та кількості стикових зустрічей,визначення переможця і в відбірних (03.10.2015 року) і в фінальних (11.10.2015 року)  буде проводитись по результатах 3-х партій(до двох перемог,у випадку рахунку 1-1,тайм-брейк-коротка партія до 15 очок).

                                                       Друга зміна ,що стосується відбірних ігор:

Команди-претенденти на 4 путівки в фінальну частину,будуть проводити зустрічі по кругу в двох групах по 4 команди.Володарями путівок стануть дві кращі команди з кожної групи,які  візьмуть участь у фінальній частині 11.10.2015 року. При жеребкуванні груп,буде враховано рейтинг команд "Конті"(був."Монте") та "Базис" Кочубіївка,які очолять групи.До їх числа приєднаються: "Інтер" Умань,"Уманьпиво","Кернел" Маньківка,зб.Монастирища,зб.УДПУ Умань,зб.Новоархангельська Кіровоградська обл.

                                                        Третя зміна,що стосується фінальних ігор:

Команди-учасники фіналу будуть розділені на 3 групи по три команди,які очолять найрейтинговіші команди ліги:

Група "А": "А-пілон" Умань,"Поділля" Вінниця,вакансія для відбірних ігор

Група "Б": "Екодім" Вінниця,вакансія,вакансія

Група "В": "Бірзула" Котовськ,"Стахов і Ко" Вінниця,вакансія

                                                        Після проведення ігор по кругу в групах,буде визначено переможців груп,які по кругу розіграють Кубок,команди які зайняли 2-гі місця в групах-розіграють 4-6 місця,команди,що зайняли 3-тє місце в групах-7-9 місця.

                                                       Початок відбірних ігор-жеребкуваня груп ,почнеться о 9.30 в приміщення спортивної зали школи-гімназії.Прохання до представників команд-учасниць вчасно прибути на жеребкування.При собі мати заявку на команду по формі та членські внески в розмірі 200 грн з команди.

В випадку обєктивних причин,які можуть призвести до запізнення,прохання завчасно повідомити головного суддю змагань -Лесніченка О.О. по телефону (063) 3157555

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам