Фінал аматорки
Неділя, 17 травня 2015, 19:26

Вже зовсім мало часу залишилось до фінальної стадії цілорічних змагань в Чемпіонаті України серед команд вищої аматорської ліги. Навіть не віриться,що славетне місто Умань вперше прийме змагання такого рівня.Будем надіятись,завдяки нашій з вами,шановні читачі та вболівальники, на найвищому рівні. Дуже важкий шлях подолав аматорський волейбол Уманщини,щоб стати повноправним членом елітного клубу волейбольних аматорських грандів України.Сьогодні про це писати легко,а шлях був дійсно довгий та тернистий.

                                Початок аматорського волейболу сьогоднішнього рівня відбувався на  невеличких "колгоспних" турнірах,на яких місцеві ентузіасти пробували свої сили і в волейболі і в організації турнірів.Без будь-якої підтримки від держави, окремі аматори зуміли не тільки втримати інтерес до гри ,а і залучити в лави волейбольних любителів досить багато молодих виконавців.

                               Окремо слід виділити епоху "Златогор-ліги",як перший соціально-значимий волейбольний проект,яких і ліг в основу сучасного волейбольного уманського,та й не тільки уманського руху під назвою "А-пілон"-ліга".Саме черкасщани змогли сформувати основні принципи змагань такого типу,саме вони в свій час,змогли згуртувати волейбольну спільноту до участі в захоплюючих та видовищних змаганнях.Не можна не згадати і про те,що саме завдяки вінницькій школі і вихованцям вінницьких ДЮСШ рівень волейболу був піднятий до майже професійного рівня(майже -тому що волейбол ми граєм не за гроші ,а для задоволення). 

                                 Можливо у мене будуть опоненти,але ніхто сьогодні не заперечить,що дві кращі команди нашої ліги вийшли в фінальну частину Чемпіонату України,як дві кращі аматорські команди України.І тому саме цим фактом ми дуже пишаємось,і  незалежно,як пройдуть фінали,ми з вами вже переможці,адже маємо честь грати в найсильнішій аматорській лізі  України  поряд з найкращими серед аматорів гравцями.

                                    Величезна організаторська робота,яка проводиться оргкомітетом,безумовно невідома широкому загалу,але станом на сьогодні ми не зустріли людей,які не бажають брати участь в допомозі в організації цих змагань.Про всіх,хто допоміг в проведенні ,ми поіменно згадаєм і подякуєм при підведенні підсумків фіналу.

                                   Фінальні змагання розпочнуться 22.05.2015 року о 11.00 в спортивній залі Уманського національного університету садівництва грою уманського "А-пілона" та львівської "Булави-Спартак".Другу гру в пятницю зіграють волейболісти  "Екодома" з м.Вінниці та "Даньківці" м.Хотин.

Субота 12.00 Булава-Спартак- Даньківці

           14.00 Екодом-А-пілон

Неділя  10.00. "Екодом"-"Булава-Спартак"

             12.00. "А-пілон"-"Даньківці"


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам