Вища аматорська ліга України.Регулярний чемпіонат завершено.
Вівторок, 28 квітня 2015, 14:16

Іграми третього туру завершились ігри регулярного розіграшу в вищій аматорській лізі України.Дуже приємно ,що зразу дві наші "лігоапілоновські" команди -"А-пілон" Умань та "Екодім" Вінниця стали не просто фіналістами,а і пройшли в фінал з першого та другого місця.

 

                                        Львівський третій  тур,де грав "А-пілон" ,підтвердив лідерські амбіції уманчан,які виграли всі свої зустрічі: 3-0 з "Олюртрансом" Луцьк,3-1-із " ХАЄК-НАЄК" м.Нетішин та 3-2 з львівською "Булавою-Спартаком". В підсумку,набравши максимальну кількість очок,віддавши лише одне Львову в грі,яка нічого уманчанам не важила , вища аматорська ліга отримала беззаперечного лідера чемпіонату,який всерйоз претендує на загальну перемогу в фінальних іграх.

                                                Вінницький "Екодім" після домашніх болючих поразок зумів сконцентруватись,відновити сили і видати одні з кращих своїх ігор,перегравши в Хотині Чернівецької області своїх головних опонентів на вихід в четвірку: ВК "Даньківці" Хотин 3-1.Перегравши 3-0  та 3-0 команди "Володар" із Галича та "Поділля" Вінниця ,вінничани за рахунок кращого співвідношення партій змогли випередити "Даньківці" і зайняли підсумкове 2-ге місце.Четвертим фіналістом стала львівська "Булава-Спартак".

                                      Згідно Положення фінальні ігри,за згодою Федерації волейболу України, приймає команда,яка виграла 1-ше місце.Вперше в історії розіграшів саме м.Умань буде 21-24 травня 2015 року приймати фінал ігор. Завдяки старанням учасників ліги "А-пілон" в нашому регіоні досить багато шанувальників волейболу,тому надіємось,що вільних глядацьких місць в спортивному комплексі Уманського НУС не буде. 

                                           Волейбол такого рівня вперше завітає в славне місто Умань, за перебігом подій на майданчику будуть спостерігати величезна кількість телеглядачів,ігри будуть висвітлюватись і в інших засобах масової інформації .Запрошуємо до співпраці на уманському святі волейболу меценатів,спонсорів та рекламодавців.

Всю додаткову інформацію по організації  фінальних ігор можна отримати в ГО "Асоціація "А-пілон",на базі якої і збереться оргкомітет змагань. 

Всю необхідну інформацію щодо проведення ,розкладу ігор,результатів тощо ви знайдете на сайті.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам