Попередні підсумки відкритого чемпіонату Черкаської області.
Вівторок, 21 квітня 2015, 15:34

Суботніми іграми 18 квітня завершився регулярний чемпіонат відкритої першості Черкаської області. Вперше в цих змаганнях була представлена і ліга "А-пілон".ЇЇ представляли команда вищого дивізіону  "А-пілон" і "Уманьпиво",команда яка в цьогорічному розіграші ліги участі не брала,а сконцентрувалась виключно на чемпіонаті області.

 

Сказати,що уманські команди стали гідними дебютантами і достойними суперниками-не сказати нічого.Лише однієї партіі не вистачило "Уманьпиву" для виходу в фінальну четвірку чемпіонату.Команда добряче розхитала нерви "аксакалам" першості,відібравши очки в минулорічних чемпіонів "Златогора",в "Нафтохіміка" з Кременчуга.Вони програли,але 2-3-це рахунок більш нічийний чим програшний.

Що стосується "А-пілона",то команда взагалі переможним маршем пройшла першість ,вигравши всі зустрічі і не віддала ні одного очка."А-пілон" заслужено стартує в фіналі 4-х з першого місця і має всі шанси стати чемпіоном області.Класна гра ,своєрідний стиль та майстерність виконавців привернули увагу черкаських вболівальників.У команди появились навіть свої місцеві вболівальники,які не пропустили ні одної зустрічі "А-пілона".

 

Вітаємо із заслуженою перемогою і бажаєм нових перемог в відповідальних змаганнях,в яких ще буде брати участь команда!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам