Фінальні ігри першого дивізіону
Понеділок, 23 березня 2015, 09:02

Закінчився регулярний чемпіонат першого дивізіону ліги "А-пілон" сезону 2014-2015 років.Останній тур,який проходив в с.Кочубіївка нічого нового в остаточний розподіл місць в турнірній таблиці не вніс,хіба чіткіше окреслились аутсайдери турніру.

 

                                Отож,на останніх місцях дивізіону залишились команди "кіровоградського" напрямку ліги-"Кіровоград" Новоархангельськ та "Оксанино". Молоді і дуже малодосвдчені команди,в яких далеко ще не все натреновано,але і найбільші подальші перспективи в силу молодості.Команди  програли більшість своїх зустрічей,але отримали великий ігровий досвід в боротьбі з більш сильнішими командами.Надіємось,що в наступних розіграшах команди зможуть поборотись за призові місця в дивізіоні.

                                   Команди "Кернел" Маньківка та "Базис-Технікум" по-різному стали учасниками турніру."Кернел"-старожил ліги,який стабільно показуж посередній результат,команда грає в задоволення,без амбіцій на високі місця,але може ,при нагоді,відібрати очки і в лідерів,а може програти аутсайдеру.Вкрай нерівна гра пояснюється настроєм команди,про ріст спортивної майстерності команда особливо ніколи не задумувалась."Технікум",а потім "Технікум-Базис" -це реанімована стараннями кочубіївської волейбольної молоді версія команди із Іллінців,які гарно стартували,але достроково зійшли з турнірної дистанції в силу проблем із фінансуванням.Кочубіївська молодь дограла сезон під їх знаменами,і навіть посіла досить достойне місце в підсумковій таблиці. В слідуючому сезоні будем очікувати в складі учасників і іллінецьких волейболістів і їх "дублерів" із Кочубіївки,але вже окремими командами.

                                   Характеризувати лідерів дивізіону поки що рано,але відмітити феєричну гру "Теплика" ,який виграв всі зустрічі з майже 100% результатом необхідно.Необхідно також відмітити і команди "Базис-Городецьке","Підприємць" та ДЮСШ очковий розрив між якими склав лише по 3 очка,і які своєю грою заслужили місце в фінальній четвірці.Але основні характеристики команд-після фіналу.

                            В фінальних іграх,які вперше проводяться в першому дивізіоні,і вперше в Теплику команди будуть грати по кругу,але з бонусними очками.Розклад ігор:

1."Теплик"-ДЮСШ

2."Базис"-"Підприємець"

3.ДЮСШ-"Базис"

4."Підприємець"-Теплик"

5."Підприємець"-ДЮСШ

6."Базис"-"Теплик"

Запрошуємо на фінальні ігри першого дивізіону в смт.Теплик 29 березня 2015 року.Початок о 10.00.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам