Продовження боротьби першого дивізіону
Понеділок, 09 лютого 2015, 10:14

Синхронно за командами вищого дивізіону продовжили боротьбу команди першого дивізіону.Звітний тур проходив роздільно в двох спортивних залах.

Група "А" вперше завітала на Кіровоградщину в м.Новоархангельськ. Тур зібрав чи не найбільше глядачів на ігри першого туру в цьому розіграші. Приємно здивовані були жителі райцентру Кіровоградщини рівнем виступів волейбольних колективів групи "А".

Перед початком зустрічей голова адміністрації Новоархангельського району Дмитро Зубов згадав про нещодавню про важку втрату: в боях за Донецький аеропорт геройськи загинув Сергій  Сурженко,військовослужбовець 95 аеромобільної бригади,а в недалекому минулому-волейболіст,який брав участь в багатьох наших змаганнях.Присутні вшанували память героя хвилиною мовчання.

На превеликий жаль не змогли новоархангельці подарувати землякам радість перемоги в турі.Кіровоградці так і не показали власний почерк гри,програвши "Базис-Городецьке" 0-3 та "Кернелу" 1-2. "Базис-Городецьке" зумів і в другій зустрічі обіграти "Оксанино" 3-0.А "Оксанино" в свою чергу переграли "Кернел" 3-0.Тур в Новоархангельську пройшов в шаленій боротьбі між командами до останнього розіграшу.Результати туру внесли свої зміни в турнірне положення,але вони ще зовсім не остаточні з огляду такої боротьби в турі.

 

Група "Б" проводила зустрічі в "домашньому" спортзалі "Базиса" в с.Кочубіївка.Тур засвідчив перевагу лідерів-"Теплика" і ще більше зміцнив його турнірне становище.Дещо здав "Підприємець",віддавши партію господарям,але вони трердо йдуть другими.Команди "Технікум-Базис" та ДЮСШ отримували  свої чергові дивіденти в вигляді очок лише в одній із двох зустрічей.

1.Теплик-Підприємець 3-0

2.Технікум-Базис-ДЮСШ 2-1

3.ДЮСШ-Теплик 0-3

4.Технікум-Базис-Підприємець 1-2

 

Наступний тур пройде за розкладом.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам