Звіт про четвертий тур вишки
Неділя, 08 лютого 2015, 18:31

Погожим лютневим днем в суботу 07.02.2015 року відбулись ігри четвертого туру вищого дивізіону ліги. Розпочати друге коло приїхала в м.Котовськ пять команд. Не зявилась на тур команда «Поділля»,якій зараховано технічні поразки в обох планових зустрічах туру 3-0. Ігри в Котовську відбувались в двох спортивних залах,і що дуже приємно, зацікавили  місцевих шанувальників волейболу.На іграх було присутньо багато шкільної молоді,яка захоплено спостерігала за перебігом подій на майданчику.

Волейбол найвищого класу,який демонстрували команди,зацікавив би і більш вишукану волейбольну публіку,яка має змогу регулярно бачити волейбольні баталії серед професійних команд.

В залі Котовського спортивного коиплексу Одеської залізниці першу зустріч розпочали команди «Поділляагрозахист» та «А-пілон». Уманчани виступали без кількох травмованих гравців основи,тому була нагода «обкатати»  резерв. Вінничани не змогли сповна скористатись шансом.В шаленій боротьбі,яка була на майданчику верх брав «А-пілон» в усіх 3-х партіях.В другій зустрічі також без особливих зусиль напіврезервним складом була обіграна команда «Монте» 3-0.В останній зустрічі «Монте» програла «Поділляагрозахисту» 0-3.Мабуть цей день був чимось нещасливим для монастирищанців,вони з пригодами добирались до Котовська,та і в іграх щось не склалось так ,як планувалось.

В спортивному залі Котовської гімназії господарі –котовська «Бирзула»- зустрічалась із командою «Базис».3-0 перемогли господарі ,але в дуже непростих партіях.Котовці вигравали в партіях лише кінцівки ,а в цілому точилась досить рівна боротьба.Лідер ліги,вінницький «Екодім» ,в зустрічі з «Базисом» показав гарну конструктивну гру,але «Базис»,як і в першому колі зумів мобілізуватись і вирвати бодай партію 2-1-чергова перемога лідера.В останній зустрічі котовська «Бирзула» не змогла повторити успіх «Базиса» і програли 0-3..3-0 перемогли господарі ,але в дуже непростих партіях.Котовці вигравали в партіях лише кінцівки ,а в цілому точилась досить рівна боротьба.Лідер ліги,вінницький «Екодім» ,в зустрічі з «Базисом» показав гарну конструктивну гру,але «Базис»,як і в першому колі зумів мобілізуватись і вирвати бодай партію 2-1-чергова перемога лідера.В останній зустрічі котовська «Бирзула» не змогла повторити успіх «Базиса» і програли 0-3.На сьогодні вінничани сильніші і показують кращу гру.

Хочеться відмітити гарну організацію туру і висловити особисту подяку людині,яка впродовж багатьох років підтримує спорт взагалі ,а волейбол зокрема, без якого не завітали б Котовськ волейбольні команди ліги-Шепітьку Василю Васильовичу. Присутність на іграх телебачення та представників ЗМІ безумовно донесуть до широкого кола читачів та телеглядачів інформацію про проект «ліга «А-пілон»,який навіть в такий непростий час для країни живе і ,надіємось,буде і надалі розвиватись. 

Наступний тур в вищому дивізіоні відбудеться 28.02.2015 року за розкладом


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам