Зміни в складі вищого дивізіону
Понеділок, 02 лютого 2015, 23:14

На превеликий жаль і для вищого дивізіону ліги  підвердилась істина,що серйозні змагання -це боротьба з вибуванням . Поповнила когорту команд,що вибули із змагань, команда "А-пілон2". У команди,яка дебютувала в цьогорічному розіграші як окрема бойова одиниця, перед початком сезону був гарний послужний список.

Бувший чемпіон першого дивізіону,віце-чемпіон минулорічного розіграшу-команда по-праву зайняла місце серед найкращих.В першому колі "А-пілон2" так і не відчув радості перемог,хоча як могли псували суперникам нерви.Гравці боролись в кожній зустрічі,але так і не змогли до кінця пійняти свою гру,відладити ігрові звязки,що принесли б перші перемоги.

Команда знімається по вагомій причині-вікові гравці команди,які вже достатньо "награлись" в іграх із різними командами, переходять в ветеранську лігу "40+",яка щойно організовується,а швидкої заміни цим гравцям у команди не підготовлено.Тому рішенням гравців команда знімається із розіграшу 2014-2015 років у вищому дивізіоні.Ігри команди анулюються і результати ігор не будуть враховуватись при остаточному розподілу місць в дивізіоні. 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам