Кубок Кучерявого
Понеділок, 02 лютого 2015, 22:29

 В останній день січня 2015 року в м.Тульчин Внницької області відбувся традиційний турнір памяті легендарного воїна часів Другої світової війни,Героя Радянського Союзу  М.Д.Кучерявого. Тульчинський турнір вже давно традиційний і проводився вже в тридцять перший раз на благодатній тульчинській землі,на якій виріс майбутній герой.

З року в рік підвищується статус та рівень команд,які беруть участь у розіграші Кубку. На цьогорічний турнір завітали шість команд: Тульчин,Тростянець,Вінниця «ВНТУ», «А-пілон» Умань ,Крижопіль та  діючий володар Кубку(минулорічний переможець) «Екодім» Вінниця.

                                 Невимушена атмосфера спілкування гравців,які вже давно знають один одного,гостинний прийом організаторів не ввели в оману глядачів ,які спрогнозували і прийшли посспостерігати за безкомпромісною боротьбою між командами за головний трофей. Команди були розділені на дві групи,які проводили ігри в спортивних залах СК «Колос»  та ВПУ №41.В групі «А» команда Тульчина перегравши 2-0 та 2-1 команди Крижополя та Тростянця вийшла на перше місце в групі. Друге місце зайняла команда Тростянця,перемігши команду Крижополя 2-0.Слід зауважити,що основу команди Тульчина складали гравці "Поділляагрозахисту" ,а команду Тростянця-збірна  команди вищої професійної ліги "ОСДЮШОР-45ЕМЗ"Вінниця та "Поділля"Вінниця. 

В групі «Б» уманський «А-пілон» зумів перемогти «Екодім» 2-1 та «ВНТУ» 2-0 теж продовжив боротьбу з першого місця в групі. Минулорічні чемпіони  стали другими.

                           Матчі півфіналів пройшли без особливих несподіванок і завершились очікуваними перемогами фаворитів: «А-пілон»-Тростянець 2-0,»Екодім»-Тульчин 2-0.

                              В малому фіналі за 3-тє місце зустрілись Тростянець та Тульчин. Вдруге за день команди виясняли ,хто сильніший.Наголову розбивши в першій партії господарів турніру , команда Тростянця зарано повірила в свою перемогу і не змогла втримати перевагу в другій партії. Тайм-брейк на превелику радість місцевих вболівальників тульчинці виграли навіть із запасом в кілька очок. Достойні суперники ,команди практично ні в чому не поступались одна одній,але пані Фортуна була більш прихильна до господарів.

                           В фіналі відбулось справжнє «лігоапілоновське» дербі. Команди Умані і Вінниці давно знають одна одну.Поєдинки між ними носили виключно принциповий характер,так як обидві команди ставлять перед собою високі цілі і ,відповідно,докладають великі зусилля для їх досягнення.  Фінальна гра показала наскільки добре готові суперники до боротьби в лізі «А-пілон» та вищій аматорській лізі,де обидві команди приймають участь в якості лідерів. Сценарій фіналу майже повністю повторив гру в групі.Результат 2-1 на користь уманчан засвідчив більше прагнення до перемоги «А-пілона».Вінничани програли тайм-брейк 19-17,при цьому були буквально в крокові від загальної перемоги,подавши 2 матч-боли. Але уманчани вистояли і змогли схилити чашу на свою користь.

                       Гра викликала величезний інтерес серед учасників та глядачів.Волейбол такого рівня ,як позали фіналісти,нечасто можна побачити не тільки серед аматорських,але і серед професійних команд.Після завершення фінальної гри на церемонії нагородження організатори відмітили рівень ігор всіх команд,нагородили кращих волейболістів та команди.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам