4-й тур першого дивізіону
П'ятниця, 02 січня 2015, 10:14

28 грудня 4-й тур першого дивізіону приймала команда "Базис-Городецьке" в спортивній залі Кочубіївської ЗОШ.Команди,що прибули на тур змогли в повній мірі показати свою майстерність і боротьбу за перемогу в відповідному новозбудованому приміщенні.Команди першого дивізіону не дуже "Балувані" такими залами,тому було цікаво спостерігати за боротьбою між лідерами дивізіону.

 

Знову в першому дивізіоні не обійшлось без втрат:про своє бажання залишити турнір заявила команда "Технікум" з м.Іллінці. По всіх правилах команду необхідно знімати,а результати зустрічей із нею анулювати,але команду вирішили підтримати друзі із Кочубіївки,тому з другого кола команда перейменовується на "Технікум -Базис" і залишається в колі команд першого дивізіону.

На тур по незрозумілих поки що причинах не прибула команда "Оксанино",за що отримала технічні поразки від "Теплика" та "Кернела" з рахунком 3-0.В інших зустрічах зафіксовані такі результати:

1."Базис-Городецьке"-ДЮСШ 3-0

2."Підприємець"-"Кіровоград" 3-0

3."Підприємець"-"Базис" 3-0

Досить гарне враження залишила по грі команда з Тульчина.Досить організована та майстерна,вона вигідно відрізнялась від суперників по туру,не давши ні самого малого шансу на перемогу хоча б окремій партії. Засмутила команда "Базиса",яка по рівню виконавців потенційно могла б скласти гідну конкуренцію "Підприємцю",граючи,тим більше, в рідних стінах.Щось команді заважає добиватись результату.

Команди першого дивізіону пішли на заслужений відпочинок після першого кола,наступний тур відбудеться 18.12.2015 року в смт.Теплику!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам