3-й тур вишки.Коментар по результатах.
Понеділок, 29 грудня 2014, 14:03

Суботнім погожим днем 27.12.2014 року відбувся третій тур серед вищого дивізіону команд ліги «А-пілон». Задовго до туру було зрозуміло,що буде він зовсім не простий,так як в турі зустрічались команди-сусіди по турнірній таблиці і кожне набране очко цінилось в два рази.

 

                     Тур не випадково відбувався в с.Кочубіївці . Офіційне відкриття новозбудованого спортивного залу Кочубіївської ЗОШ відбулось напередодні,а в суботу зал вперше приймав офіційні змагання такого рівня,як в нас в вищому дивізіоні. Найкращі слова подяки та привітань з гарним ювілеєм -60-річчям від дня- народження приймав Володимир Олексійович Осадчий-головний інвестор будівництва спортивного залу,керівник агрофірми «Базис» та президент однойменного спортивного клубу. Володимиру Олексійовичу,його гарним справам,його досягненням та цілям в спортивно-масовому рухові  можна присвятити цілу статтю на сайті,що ми ,безумовно, і зробимо найближчим часом,а в цій статті не можна не передати ту білу заздрість  керівників та представників команд від сучасної спортивної споруди,яка побудована в такий непростий для України час.

                     Розпочався тур зустріччю між «А-пілоном2» та «Поділляагрозахистом» . Суперники давно  і «успішно» закріпились на дні турнірної таблиці,тому в зустрічі було важливо не тільки набрати очка самому ,але і не дати набрати суперникові. Команди із завданням  «впорались».В напруженій боротьбі «А-пілон2» зумів лише один раз засмутити суперника виграною партією,зате вінничани виграли двічі.2-1(25-18,25-27,25-19) загальна перемога «Поділляагрозахисту».

                   В другій зустрічі вперше команди групи «Б» побачили в грі «Поділля» Вінниця .Молода студентська команда проводила зустріч із командою-господаркою туру «Базисом». »Базис» перед очима керівника команди-ювіляра не хотів поступатись,але і «Поділля» приїхали за очками. В першій же партії було повторено рекорд ліги по кількості розіграшів в одній партії 32-30.Надважку перемогу здобув «Базис» .Дві слідуючі партії в такій же безкомпромісній боротьбі були за «Поділлям». Необхідно відзначити кращий напад перших темпів вінничан,саме завдяки цьому тактичному елементу і були набрані необхідні для перемоги очки.2-1(32-30,24-26,23-25) за «Поділлям».

                  Третя зустріч між «Бирзулою» та «Монте» наглядно продемонструвала перевагу досвіду та класу над молодістю та завзяттям. В самому ендшпілі вигравши на останніх розіграшах першу партію,котовці знайшли свою гру ,і планомірно довели свою перевагу над  молодими,завзятими волейболістами «Монте». Той кураж та блискавичні атаки,які допомагали отримати «Монте» блискучі перемоги над суперниками розбився об твердиню досвіду та холодного розрахунку більш досвідченішої «Бирзули». «Монте» виглядало дещо розгубленими без основного звязуючого команди,а  «Бирзула»  вперше нагадувала той грізний колектив,який два рази був чемпіоном ліги.3-0(26-24,25-20,25-19) -максимум очок набрала «Бирзула»

                        Завершали свій  ігровий день команди «Базис» та «Поділляагрозахист» зустріччю між собою в четвертій грі туру. Гра була цікавою,але команди більше цікавив результат,тому грали досить обережно. Обережність дала змогу досягнути результату господарям . На відміну від першої зустрічі «Базису» вдалось налагодити ігрові зв’язки між гравцями і реабілітуватись перед «домашніми» глядачами,перегравши в трьох партіях вінничан.3-0(25-19,25-18,25-22) , по результатах туру традиційно 2 очка набрали вінничани,а «Базис» здобув чотири.

                       По закінченню попередньої зустрічі,як не спішили гравці додому,ніхто із залу не пішов,адже в п’ятій зустрічі зустрічались лідери чемпіонату,які ні разу в цьому сезоні не знали гіркоти поразок. Друзі-суперники по житті,команди «Екодім» та «А-пілон» не раз зустрічались на майданчику,але завжди ігри ці мали принциповий характер.Не важливо,як команди грали проти інших,важливо,як вони зіграють між собою. Центральна зустріч туру  багато в чому мала визначальний характер для обох команд,т.я. мала б визначити правильність  тактичної та технічної схеми підготовки команд не тільки до виступів в лізі,а і в розіграші вищої аматорської ліги України,де обидві команди приймають участь.

                         Останню в цьому році очну дуель з великим запасом виграв «Екодім». Дуже класна на сьогодні,мобільна команда,з гарним запасом технічних та тактичних напрацювань .В «Екодіма» гарний внутрішній психологічний мікроклімат,що було видно в відносинах між гравцями на майданчику. Всі,без винятку ,гравці команди грали  волейбол у власне задоволення,і не важливо, хто суперник-важливо ,що граємо ми. Навязавши свій темп і свою гру «А-пілону»,»Екодім» зумів розбалансувати гру суперників і довести свою перевагу до логічного завершення. Гру кожного гравця можна відмітити,але найбільш для загальної перемоги доклали  ліберо(Дорош С.),нападаючий першого темпу(Мамроцький Ю) ,ну а найбільший подив викликав діагональний Копилов В.(Льоня).В прекрасній спортивній формі в свої 50 років, він просто залишив в дурнях весь блок «А-пілону». Красивий видовищний волейбол неможливий без відповідних суперників,але «А-пілон» в цій зустрічі був зовсім не схожий на себе. Де сховались ті нападаючі,які громили кращі команди аматорки та чемпіонату області? Команда безвольно програла саму принципову гру. Можливо,в якихось елементах уманчани і гірші,але в цілому «Екодім» їм цілком по-зубах,що вони не раз доводили. Будем надіятись,що команда просто перегоріла.3-0(25-21,25-18,29-27) і в дивізіоні помінявся лідер-тепер це «Екодім» .

                                Шоста зустріч туру між «А-пілон2» і «Поділлям» теж пройшла в шаленій боротьбі і знову не на користь уманчан. Рівень «А-пілона2» не дозволяє виграти хоча б одну зустріч в цьому розіграші. Досадні прості помилки,незлагодженість командних дій  розхолоджують команду і не дають добитись бажаного результату,хоча потенційно можливість така існує чи не в кожній зустрічі. Вінничани провели зустріч досить рвано,але результату добились.2-1 (25-16,16-25,25-19) залишили «А-пілон2»на останній сходинці турнірної таблиці.

                              Зустріч між «Екодімом» та «Монте» проходила по сценарію попередньої зустрічі між «Поділляагрозахистом» та «Базисом». Грали дві команди,а очки набирала одна. Знову «Монте» обіграли за рахунок класу та мінімалізації технічних помилок. Боротьба була,але переможець був відомий до початку зустрічі-таке складалось враження в глядачів. Потрібно віддати належне «Монте» -вони не здавались до останнього розіграшу і ні одного очка не віддали без бою,хоча результату і не досягнули.3-0 (25-20,25-19,25-15)-з лідером грати на рівних важко.

                                В останній зустрічі туру котовська «Бирзула» ледь-ледь не створила сенсацію,перегравши деморалізований «А-пілон». Програвши першу,і вигравши другу партію,котовці  вели в третій партії 24-19 і лише на останніх розіграшах випустили перемогу,зарано повіривши в свою фортуну. «А-пілон» лише в кінцівці зустрічі зумів налаштуватись і показати своє справжнє лице,буквально вирвавши перемогу за рахунок самовіддачі та майстерності окремих гравців.2-1(25-17,17-25,26-24)-необовязкова втрата очків «А-пілоном» ще може «аукнутись» в підсумковому положення команд. «Бирзула» набирає свої традиційні 4 очка і вперше виходить на третє місце.

Підсумкова таблиця по результатах 3-го туру опублікована. Наступний (четвертий) тур в вищому дивізіоні відбудеться вже в наступному 2015 році 07 лютого в м.Котовськ Одеської області.

З наступаючим Новим роком!!! Миру!!! Добра!!!Здоровя!!! Удачі!!!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам