Відкритий новорічний Кубок ліги
Неділя, 21 грудня 2014, 17:26

Відбувся перший Розіграш Кубку ліги 2014-2015 серед ветеранів( 40+). Гарного суботнього дня в с.Кочубіівка приіхали команди ветеранів,  щоб в чудовому новозбудованому спортивному залі місцевоі школи поборотись за головний  приз  Кубок ліги серед ветеранів.

Особливі слова подяки на відкритті турніру звучали на адресу головного інвестора будівництва,волейболіста,футболіста,просто гарну та шановану людину-Володимира Олексійовича Осадчого,завдяки якому і відбувся такий спортивний захід.

                                   Розіграш проводився серед ветеранів,але це зовсім не означає понижену емоційність змагань або спокійні розіграші в партіях . Волейбол ,звичайно,був повільнішим,чим у дивізіонах ліги,але таких довгих розіграшів мяча,такоі видовищності гри в іграх молодших команд вже давно не спостерігається.Ветерани по вікові,а на майданчику це все ті ж по-молодому емоційні запальні спортсмени, які ,як і багато років до того,разом із такими ж аматорами  захоплено грають в чудову гру,яку вони проносять з собою  через своє життєве поле. 

                                 В розіграші  приймали участь 5 команд,які значно розширили географію ліги,так як команди із Миколаівськоі області вперше беруть участь в наших змаганнях.Після жеребкування "в сліпу" команди були поділені на дві групи.В групу А ввійшли команди зб.Маньківки , ВК "Южноукраінськ" та "Апілон",в групу Б ввійшли команди зб.Первомайська та господарі залу команда "Базис".Ігри в групах визначили фіналістів,які і розіграли Кубок.В групі А уманський "Апілон" по черзі перегравши суперників з рахунком 2-0 заслужено вийшов у фінал.А от боротьба за другу путівку була поазартніше- лише на тайм-брейку в малий фінал вийшов Южноукраінськ,перемігши Маньківку 2-1.В групі Б в стиковій зустрічі Первомайськ вирвав перемогу в "Базиса" 2-0.

                                 Ще одну інтригу народив малий фінал,в якому Южноукраінськ знову лише в третій партіі довів свою перевагу над кочубіівчанами.Фінал був за " Апілоном",який не дав шансу гостям із Миколаівщини виграти бодай партію.Величезне задоволення від ігор отримали всі учасники- і ті,хто виграв,і ті,хто програв і ті ,хто вболівав.Турнір вдався.По закінченню турніру призи ,крі команд-призерів,отримали і гравці-кращі в своєму ігровому амплуа.

                                  На церемоніі закриття турніру президент ГО "Асоціація " А-пілон" Лесніченко О.О. відмітив гарний рівень турніру та запросив всіх учасників до створення в наступному році ветеранськоі гілки ліги "А-пілон".Організаційні заходи по цій ідеі будуть проведені вже після Нового року,але ідея гарна, має велику перспективу,і ,надіємось,знайде підтримку серед широкого числа учасників-ветеранів.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам