Перший дивізіон. Тур перший
Вівторок, 11 листопада 2014, 17:34

 Слідом за командами вищого дивізіону стартували в розіграші і команди першого дивізіону. Формула розіграшу  в дивізіоні  змінена таким чином,що команди грають по кругу і зустрічаються по два рази одна з одною. Поскільки команд 10,то турів буде 9 тобто по 18 зустрічей для кожної з команд. Турнірний шлях довгий,і є можливість розрахувати свої сили на всю дистанцію та вибрати тактику боротьби.

 

                             Старт першого дивізіону відбувся в м.Іллінці та в м.Умань. Всі команди прийняли участь в турі і показали досить строкатий рівень підготовки та майстерності. Зразу ж визначились  явні фаворити розіграшу і відверті аутсайдери . Звичайно, це тільки перші зустрічі і все може змінитись,але турнірний шлях і довгий і короткий водночас, і для перемоги необхідна повна мобілізація майстерності і сил в кожному турі.

                           Частина туру,що проходила  в м.Умань, проводилась в спортивній залі Уманського педагогічного коледжу,приймала команда «Базис-Городецьке». До Умані завітали команди «Кіровоград» та «Оксанино». Новоархангельські спортсмени по-черзі програли «Базису» та виграли в «Оксанино» з однаковим рахунком 3-0. В останній зустрічі туру «Базис» вирвав перемогу в «Оксанино» 2-1. По результатах туру в м.Умані можна стверджувати про появу гарної конкурентоспроможної  команди  в Городецькому,а також досить амбітні команди із Новоархангельська та Оксанино.

                           Друга частина туру в м.Іллінці продовжила гарну традицію виїздних перших турів в першому дивізіоні ліги. Шість команд,які зібрались в спортивній залі Іллінецького агроколеджу,і в недільних поєдинках здобували перші  залікові очки,перемагали  і відчули першу гіркоту поразок. Результати  ігор:

$11.       «СПМ» -«Підприємець» 0-3(18-25,12-25,11-25)

$12.       «Теплик» -«Технікум» 3-0(25-14,25-13,25-18)

$13.       «ДЮСШ»-«Технікум» 1-2(21-25,25-16,23-25)

$14.       «Кернел»-«Теплик» 0-3(18-25,14-25,11-25)

$15.       «СПМ»-«ДЮСШ» 0-3(18-25,20-25,23-25)

$16.       «Кернел»-«Підприємець» 0-3(15-25,12-25,17-25)

            По результатах туру визначились перші лідери  і по-результату і по рівню гри. В лідери вийшли команди «Підприємець» і «Теплик» ,які отримали по дві «сухі» перемоги. Команди- лідери не тільки по результату а і по грі. Досить цікаво буде спостерігати очну дуель між цими командами. Буквально в спину лідерам дихають молоді команди « ДЮСШ» та «Технікуму». Перспективні  молоді волейболісти цих команд ще не досить досвідчені і не стійкі психологічно,тому ігри в лізі для них-якраз те горнило,де гартується сталь . Досить слабко виступили «СПМ» та «Кернел»,але ці команди традиційно довго «запрягають»,у них довгий період  адаптації до змагальних умов,тому будем надіятись,що поразки в першому турі це просто досадне непорозуміння.

         Слідуючий тур в першому дивізіоні відбудеться згідно календаря 30.11.2014 року. 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам