Кубок Екодіма
Понеділок, 03 листопада 2014, 17:19

В суботу,02.11.2014 року в м.Вінниця проводився традиційний,пятий по рахунку,кубок "Екодіма". Титульний спонсор і організатор турніру -торговий дім "Екодім" ,в особі керівника Кушніра С.М. зібрав під знамена кубку найсильніші команди із вінницького регіону.

Приємно ,що серед найсильніших команд чотири команди("Екодім","Поділля","ПоділляАгрозахист" та "А-пілон") беруть участь в розіграші ліги "А-пілон".Ще дві команди представляли на турнірі професійну волейбольну лігу України-команди ДЮСШ Вінниця та "Новатор" Хмельницький. В іграх кубку команди показали прекрасну гру,прекрасну підготовку та зрілу спортивну майстерність.В поєдинку за третє місце молоду команду "Поділля" Вінницького коледжу НУХТ здолав хмельницький "Новатор",а в фіналі зустрілись добрі знайомі-уманський "А-пілон" та вінницький "Екодім".Перемогу в красивому поєдинку в впертій та безкомпромісній боротьбі здобули уманчани,хоча в складі "А-пілона" більшість складають вихованці саме вінницького волейболу. 

Хочеться висловити подяку насамперед організаторові турніру-Кушніру Сергію,який в такий нелегкий час зумів піднятись над щоденними проблемами і провести волейбольне  дійство,гідне самої високої похвали.І спортсмени,і глядачі,і переможені ,і переможці отримали масу задоволення і від ігор і від простого людського спілкування на теми,які такі мирні і такі близькі нам,волейболістам.Велика подяка всім учасникам та глядачам турніру!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам