Підсумки Кубку ліги-2014
Вівторок, 21 жовтня 2014, 12:44

З великим запізненням,а тому коротко інформуємо про підсумки розіграшу Кубку ліги 2014 року,який був присвячений Дню м.Умань. В розіграші взяли участь 8 команд,які були розбити на дві підгрупи.

Згідно жеребкування в групу "А" ввійшли команди: "А-пілон2"м.Умань,ВК "Монастирище",КФК "Скибин" та ВК "Підприємець" м.Тульчин.

Вигравши в "Підприємця" та "Монастирища" в фінал вийшов бойовий склад "Скибина.Опинившись на другому місці в групі ,в малому фіналі виступили волейболісти "Монастирища".

В групі "Б" виступали команди :"А-пілон" та "Уманьпиво" Умань,"Промінвест" Київ та "Кернел" Маньківка.Почергово перегравши суперників в фінал вийшов "А-пілон".На другому місці в групі і заслужено в малому фіналі виступали волейболісти "Промінвесту".

В матчі за третє місце київські волейболісти впевнено переграли "Монастирище",а безпосередніми переможцями турніру став уманський "А-пілон",який не дав шансів "Скибину".

Вперше Кубок виграла команда вищого дивізіону(та ще й діючий чемпіон ліги),але всі команди показали досить гарну  та змістовну гру,що дає змогу говорити про серйозну підготовку до нового сезону ліги.

Вітаємо переможців та призерів розіграшу Кубку ліги 2014 року!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!