Суперкубок 2014
Вівторок, 26 серпня 2014, 10:50

Велика волейбольна сімя під назвою "ліга "А-пілон" за роки свого існування набуває своїх автентичних рис,які дозволяють вирізнити її з низки інших спортивних змагань.Однією з традицій ліги стає відкриття нового волейбольного сезону розіграшем Суперкубку ліги сезону попереднього. В цьому році 23 серпня розіграш відбувався в м.Умань.

В цей день кілька свят збіглись: крім самого свята розіграшу Суперкубку ,саме 23 серпня відмічається державне свято-День українського Прапора,і саме в цей день відкривався щойнозбудований волейбольний майданчик із сучасним покриттям.Тому не дивно,що випробовували нову спортивну споруду кращі волейболісти ліги сезону,що минув.Численні глядачі та гості Суперкубку залишились задоволені і місцем і часо і організацією проведення змагань.

Щодо самих змагань.Початок сезону накладає свій відбиток на гру команд.Всі три учасники розіграшу Суперкубку:уманський "А-пілон",тульчинський "Стахов і Ко" та вінницький "Екодім" ще далекі від оптимальних ігрових кондицій,але виграти перший в сезоні трофей бажали всі.Поскільки розіграш проводився по круговій системі, володар Суперкубку мав довести свою перевагу над кожним із супротивників. Уманчани мали тактичну перевагу над гостями тому ,що грали на "домашньому" майданчику і встигли адаптуватись до спортивного покриття.По-черзі перегравши суперників "А-пілон" вдруге став володарем Суперкубку ліги "А-пілон" 2013-2014р."Екодім" став другим,"Стахов і Ко"-відповідно третім.На церемонії нагородження було відмічено кращих гравців по амплуа,а також вручено Подяки від ГО "Асоціація "А-пілон" шанованим людям,які особистим прикладом заохочують до занять спортом та підпримують волейбольний рух.

Щодо волейбольного офіціозу і статистики було визначено переможців та переможених ,а що стосується людських відносин-переможених не було.Гравці та болільники в задоволення поспілкувались один з одним як під час ігор,так і в неформальній обстановці на святковому застіллі після церемонії нагородження.Взагалі змагання були схожі на зустріч давніх друзів після невеликого розставання по справах.

Особливий статус змаганням надавали обставини часу,в який він проводився.Присутні тепло вітали один одного з Днем Українського прапора та Днем Незалежності,хлилиною мовчання вшанували память героїв,які загинули,захищаючи наше майбутнє на сході країни.Патріотизм спортсменів і глядачів був підкріплений і спільним виконанням Гімну України при відкритті турніру та церемонії нагородженя. 

Отож від імені ГО "Асоціація "А-пілон" поздоровляємо весь волейбольний загал ліги "А-пілон" із Днем незалежності і початком нового волейбольного сезону. Ми боремось на волейбольних майданчиках,ми боремось проти окупантів і терористів із зброєю в руках на просторах Донбасу ,і кожен українець на власному прикладі показує на весь світ,що ми є сильна нація,яку ніколи ворог не здолає.

Слава Україні!!!!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам