Пятий тур вищого дивізіону
Четвер, 20 березня 2014, 17:20

Останні події в Україні, особливо на кордоні з Російською Федерацією, внесли свої корективи і в наші змагання. В звязку з посиленим несенням служби по захисту держаного кордону України одна з кращих команд вищого дивізіону ліги,учасник всіх фінальних ігор, єдина серед команд ліги,яка два рази ставала чемпіоном ліги -"Бирзула" з Котовська припиняє участь в чемпіонаті. На превеликий жаль зовнішній агресор не дає змогу закінчити змагання цій самобітній команді.

 

Всі учасники ліги з розумінням ставляться до обставин,що склалися, і бажають якнайшвидшого мирного завершення конфлікту між сусідніми державами. Гравці "Бирзули" разом з тим ,що є одними з кращих майстрів волейболу,є бійцями одного з кращих прикордонних загонів України. Ми солідарні з Вами,наші прикордонники, і хочем,щоб Ви знали-в випадку необхідності ми готові підкласти плече допомоги та стати пліч-о-пліч в стрій з нашими Збройним Силам та прикордонним військам! Ми разом з Вами докладем всіх зусиль,щоб нога окупанта не топталась по нашій землі,і щоб народи України та Росії не ворогували задля задоволення путінських шизофренічних забаганок по новому переділу світу!

В суботу 22.03.2014 року в спортивній залі Вінницького "мясо-молочного" технікуму відбудуться ігри останнього в цьогорічному розіграші турі вищого дивізіону ліги.Ігри остаточно визначать учасників фінальної четвірки.В запланованих зустрічах котовської "Бирзули" їм буде зараховано технічнц поразку із рахунком 0-3.Оргкомітет офіційно інформує учасників ліги ,при нормалізації обстановки,про можливість долучення "Бирзули" до числа учасників фіналу або через стикові ігри"плей-офф" із 4-ю командою,або пятою командою фіналу.

Розклад ігор на суботу:

1 гра.: "А-пілон" -"Стахові Ко"

2 гра.: "Стахов і Ко"-"Поділля"

3 гра: ОблДЮСШ-"А-пілон"

4 гра: "Поділля" -"Екодім"

Турнірне становище команд перед фінальним туром з врахуванням технічних ігор з "Бирзулою"-див.таблицю 

 

 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам