Фінішна пряма першого дивізіону
Понеділок, 17 березня 2014, 14:01

Волейбольні команди ліги "А-пілон" продовжують боротьбу за чемпіонські титули, не дивлячись на вкрай важку політичну кризу в країні та розуміючи, що чи не вперше Україна опинилась на порозі справжньої війни, ініційованої "миролюбивим та братським" східним сусідом.

 

Можливо саме волейбольні змагання ліги дають ту невелику надію нашим землякам,що протистояння будуть лише на спортивних аренах,що світ не опуститься в пітьму військових дій середньовіччя.Не може примха одного із схиблених керівників великої держави поставити весь світ на порозі катастрофи глобального масштабу. Тому будемо сподіватись на краще.

В першому дивізіоні ліги,група А" команди відіграли передостанній тур.Пять команд із групи реально претендують на призові місця,тому кожна гра проходить непередбачувано,з відчайдушною боротьбою із перших до останніх розіграшів.Із боротьби практично виключилась команда педколеджу,яка знову програла дві зустрічі всуху.Команда Теплика теж програла,але в шаленій боротьбі в двох зустрічах 2-0 та  2-1.Здав знову позиції "А-пілон2" по черзі програвши  та вигравши 2-1.Поповнили очковий доробок "Уманьпиво",вигравши 2-0 та програвши 1-2.І майже максимально добавили Монастирище та "Базис" ,вигрвши по дві зустрічі 2-0 та 2-1.

Результати туру:

1."Уманьпиво"-Педколедж 2-0,2.зб.Теплика-"Базис" 0-2,3."А-пілон2"-зб.Монастирища 1-2,4."Уманьпиво"-"Базис" 1-2,5.Монастирище-Педколедж2-0,6.Теплик-"А-пілон2"1-2

Одноосібний лідер-зб.Монастирища,аутсайдер-Педколедж.

 

В Маньківці відбувся заключний тур групи "Б" першого дивізіону.

Результати туру:

1.зб.Тульчина-"Скибин"-2-0, 2."Гімназія"-ДЮСШ Теплик 0-2,3 ."Маньківка"-"Скибин" 2-0,4.ДЮСШ Теплик-Іллінці 2-0, 5.Тульчин-Іллінці 2-0,Скибин-Іллінці 2-1

Фінальний розподіл місць-див.турнірну таблицю. 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам