Слава Україні!
П'ятниця, 21 лютого 2014, 13:38

Проект "Ліга "А-пілон" з початку заснування і по сьогодні є аполітичним.Ніколи і ні при яких обставинах ми не забарвлювались в ніякі партійні кольори. Учасники проекту, гравці, організатори, судді та вболівальники завжди дистанціювались до суспільно-політичних подій, які проходили в країні. Події, які стались 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, не можуть більше залишити нас посторонніми глядачами.

Кулі снайперів, які вбивали людей на Майдані, рикошетом вбивали в кожному громадянинові України віру в справедливість та законність обраної народом влади. Ніхто не надавав повноважень чиновникам воювати із своїм народом.І якщо пан Президент вважає проявами екстремізму масові протести мирного населення,громадян,які найняли його на роботу Президента, такий Президент повинен негайно подати в відставку і перед судом відповісти за себе і своїх підлеглих,які віддавали злочинні накази і виконували їх.Ніякі обставини не повинні надавати підстави на відкриття вогню на ураження проти протестувальників. Громадяни,які загинули, віддали своє життя за віру в Велику Україну,за віру в незламний український народ,за нас з Вами!!!

Громадська організація "Асоціація "А-пілон",учасники проекту "Ліга "А-пілон" висловлюють глибоке співчуття всім рідним та близьким  загинувших,нехай земля їм буде пухом. Ми разом з Вами завжди будемо памятати за які ідеали і за яких обставин вони загинули, і не дамо забути тим,хто повинен за це відповісти!!Вічна память героям!Смерть ворогам нації!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам