Перший дивізіон .Група "Б".Тур перший.
Понеділок, 17 лютого 2014, 12:53

16.02.2014 року в спортивних залах Уманського педагогічного коледжу та міської гімназії відбулись  ігри чергового туру в обох групах першого дивізіону.

Перший тур в групі "Б" першого дивізіону відбувався без участі команди "ІАК" Іллінецького аграрного коледжу, яка по невідомих причинах на тур не прибула. Відсутність студентів не вплинула на напругу боротьби серед команд групи "Б".

 

Вже в першій грі ,де змагались команди Теплицької ДЮСШ та ВК"Скибин",було зафіксовано,мяко кажучи,несподіваний результат.2-1 на користь дебютантів ,команди Теплицької ДЮСШ, не міг передбачити ніхто.Звичайно,перемога тепличанам далась нелегко,але  перемога над більш ніж іменитим та "маститим" суперником просто надала крила юним волейболістам.Волейболісти "Скибина" мабуть просто не чекали такого повороту подій,і так і не змогли переломити зустріч на свою користь.

В другій зустрічі юні волейболісти "Гімназії" ледь не створили ще одну сенсацію туру,лише на тай-брейкові віддавши перемогу міцній,перевіреній багаторічними виступами в лізі команді із Маньківки.Переграючи суперників по ходу всіх партій,волейболістам "Гімназії" просто не вистачило психологічного досвіду проведення кінцівок відповідальних ігор.Маньківчани цим з успіхом скористались і заслужено перемогли.2-1-перемога Маньківки.

Ще один дебютант групи "Б" -команда із Тульчина-з точністю до навпаки повторила попередню гру Маньківки із "Гімназією".Але досвіду тульчинцям не позичати,тому і боротьба була запеклішою.Дебютанти отримали першу перемогу над суперником,зб.Маньківки, із рахунком 2-1.По почерку гри команда із Тульчина досить гарно вписалась в склад команд групи "Б",і ,мабуть,буде претендувати на досить високі місця серед її учасників,а суперникам по групі потрібно досить гарно налаштовуватись на ігри цієї команди,щоб не отримати поразки.

В наступній зустрічі команда "Скибина" переграла "Гімназію" 2-0.Це була перша гра в групі,яка закінчилась із "сухим" рахунком,але це зовсім не означає відсутності боротьби на майданчику.Гра "Гімназії" ще далека від досконалої,тактичні побудови та технічне виконання ще потребують тривалих тренувань,але бойовий настрій команди та бажання перемогти вже присутнє,і це дає надію на майбутній успіх команди в іграх з менш досвідченим суперником.

Ігри з участю команди Іллінців не відбулись.Рішення про перенос чи ануляцію ігор буде прийняте оргкомітетом після вияснення причини відсутності команди на турі.Поки що,по результатах туру на першій сходинці команда ВК "Скибин",на другому місці команда Маньківки,третє-четверте місця ділять волейболісти Тульчина та Теплика,на пятому місці команда "Гімназія",шоста сходинка поки-що за ВК "ІАК".

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам