Старт 2-го кола першого дивізіону
Неділя, 09 лютого 2014, 18:44

Насиченість волейбольними баталіями спортивних залів м.Умань у вихідні лютого 2014 року досягнула історичного максимуму. Практично у кожен з вихідних днів цього місяця відбуваються волейбольні зустрічі. Грають обидва дивізіони ліги "А-пілон", грають команди у першості Уманського району, проводяться традиційні кубкові розіграші (не тільки на території міста а і в інших містах та селах. Команди можуть "відпочити" лише на регулярних тренуваннях.

Досить гаряча пора і в оргкомітету ліги, тому коментарі по проведеному туру в першому дивізіоні надаємо зразу ж після його закінчення-поки переживання та емоції ще ганяють адреналін по крові, і ще стоять перед очима красиві та драматичні моменти сьогоднішніх ігор.

Отож відновились змагання в першому дивізіоні.Група "А",складена із найкращих команд першого дивізіону вперше в рамках вже цієї безпосередньої групи очно зустрічалась в стінах гімназії м.Умані.Сказати ,що команди налаштовувались на ігри-це не сказати нічого.Кожна з команд була готова "порвати" суперника,лиш би він дав трохи слабинку.По причині масової захворюваності(офіційна версія)на турі була відсутня команда педколеджу,тому ігри з їх участю перенесені на найближчі будні дні.А в першому поєдинку туру зустрічались принципові суперники-"Уманьпиво" та зб.Теплика.Гра цих команд завжди викликала неабиякий інтерес через непоступливість та непередбачуваність результату.Але ,на жаль ,останнім часом шальки терезів перемоги все частіше схиляються до "Уманьпива".Тепличани не знають смаку перемог над "Уманьпивом" вже кілька турів.Чому не бачимо більше відчайдушної боротьби в цих поєдинках із сторони Теплика-можна лише догадуватись:на всій вині все теж -напій уманське "Жигулівське",яке гравці зб.Теплика,дивлячись по солідному запасу в масі тіла ,досить поважають.Ну що ж ,насправді така "допомога" в гру тепличан із сторони заводу  не забороняється  ,а от гравцям потрібно самим встановлювати рамки прийняття допінгу "жигулівське".Боротьба ,звичайно,була,але необовязкові помилки тепличан особливо на прийомі призвели до втрати командою важливого очкового доробку.2-0-перемога "Уманьпива".

В наступній зустрічі команди із Монастирища і "Базис" Кочубіївка теж зіграли дві партії.Особливо відчувалась зарядженість волейболістів Монастирища,і бажання перемоги.В команди практично все вийшло і в атиаці і в захисті і в блокові."Базис" огризався,але через не дуже впевнений "оскал",та відверті помилки в тактиці на гру(впору пригадати незрозумілі лінії розташування гравців на майданчику та відвертий перегруз пасом одного з нападників) получалось видовище щось на кшалт "мичання ягнят".На сьогодні навіть оновлений "Базис",поки-що морально не готовий перемагати такі команди,як сьогоднішнє Монастирище.2-0-і перший очковий доробок здобули гості.

Справжню сенсацію створили монастирищенці в слідуючій грі,де в трьохпартійній боротьбі переграли чинного чемпіона дивізіону-уманський "А-пілон2".З досить комфортним відривом уманчани вирішили питання в першій партії,а потім програли 2-гу та тайм-брейк.Звичайно,була вагома причина в травмі звязуючого "А-пілона",але потрібно віддати належне витримці та бойовому духові Монастирища-вони все таки змогли дожати суперника.А зробити це ні одній команді першого дивізіону на протязі останніх кількох років було не до снаги.Перемога Монастирища виводить їх в лідери розіграшу після першого туру-і не важливо,що грати ще довго,і реванш уманчани будуть мати можливість взяти,і що це тільки перші,можливо навіть не самі складні ігри-бути на вершині завжди приємно.2-1 -перший програш "А-пілона2".

В останній зустрічі туру кочубіївський "Базис",який понад усе бажав реабілітації за свою програну зустріч перед болільниками,ледь не створив ще оної сенсації туру,лише в третій партії поступившись тепличанам.Все проходило по сценарію попередньої зустрічі: досить впевнена перемога тепличан в першій партії,тягуча друга партія і 26-24 -переміг "Базис",але от в короткій партії тепличани змогли мобілізуватись,і вирвали перемогу безапеліційно перегравши опонентів.Не дивлячись на критику,яка досить часто в останній час звучить на адресу тепличан,волейбольна теплицька школа,яка дала поштовх і нашому рухові ,дає змогу команді вигравати от такі "нервові" зустрічі.Велечезний досвід теплицьких команд та волейбольна практика не раз ставила суперників в безвихідне положення.Тепличани зуміли сьогодні взяти 2 очка-побачимо надалі ,наскільки серйозні амбіції даної команди.

Нагадуємо гравцям та болільникам,що цьогорічний розіграш в першому дивізіоні передчачає участь двох кращих команд в малих фінальних іграх(орієнтовно квітень 2014 року) ,де їх будуть чекати дві команди вищого дивізіону,які займуть 5-те та 6-те місця в "вишці". Як передбачає оргкомітет,малий фінал повинен бути не менш видовищним та непередбачуваним ,ніж фінальні ігри.

 

Наразі оргкомітет повідомляє,що повністю сформована група "Б" першого дивізіону. Ігри в групі пройдуть найближчу неділю в м.Умань. Календар ігор буде розміщено на сайті завтра.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам