Новорічний турнір дитячих команд
Вівторок, 31 грудня 2013, 11:37

Напередодні Нового, 2014, року, в смт.Теплик ,колисці ліги "А-пілон" в рамках дитячої ліги "А-пілон" відбувся Новорічний турнір за участю 6-ти команд. Команли представляли м.Умань ("Гімназія-1" та "Гімназія-2") та смт.Теплик ("Теплик-1", "Теплик-2", зб.Кивачівки та зб.Удича).

 

Турнір проходив в спортивних залах ЗОШ №1 в смт.Теплику за шаленої підтримки місцевих вболівальників.Команди були поділені на дві групи,в яких команди виборювали право вийти в фінальну частину змагань.Юні волейболісти показали достойну гру і підтвердити,що майбутнє ліги є.Майбутнє ліги залежить саме від тих юних гравців,які сьогодні змагаються в складі дитячих команд,а завтра стануть повноцінними учасниками "дорослої" ліги. 

Після фінального свистка турніру команди вибудували слідуючу ієрархію найсильніших:

1."Теплик-1", 2."Гімназія-2", 3.зб.Кивачівки, 4."Теплик-2", 5.зб.Удича, 6."Гімназія-2".

Поскільки турнір відноситься до серії турнірів в рамках дитячої ліги,команди за участь та зайняті місця отримали рейтингові очка,які впливають на загальний розподіл місць в дитячі лізі.

Організаторами були відзначені кращі команди та гравці по амплуа турніру . Всіх присутніх привітали з наступаючим Новим роком та побажали всіх гараздів в році прийдешньому!!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам